Ostatnie kuszenie szczerego

Musiałem wyjść z domu po 11 dniach i pojechać do Toronto. Regularna benzyna na stacjach po 60.9 centów za litr (około 1.80PLN). Aż się chce wsiąść do wozu i jeździć, choćby w kółko :smiley:

A Was do czego najbardziej ciągnie w obecnej chwili?

4 polubienia

Mnie się nóż w kieszeni otwiera a ciągnie: żeby się wreszcie schlać…

2 polubienia

Do tego mnie ciągnie, że dałbym pociągnąć… :stuck_out_tongue: :innocent:

4 polubienia

Ooooooo!!! :innocent:

1 polubienie

Gdy zaraza się skończy, to ceny już nie wrócą do tych z przed zarazy. One, te ceny zrobią się takie, że wszyscy zatęsknimy za zarazą.

8 polubień

Po zarazie
Nic o zrazie

4 polubienia

Spacer po plazy i kawka w kafejce z widokiem na morze.
Plaza otasmowana, a knajpy pozamykane. Na szczescie z werandy troszke morza widać. Dzis słonecznie, wiec wypad do Weranda City :woozy_face:
Zaczynam zalowac, ze nie mam psa😂

3 polubienia

@birbant
:crazy_face:
tylko ze niestety mozliwe ze masz racje. Tez o tym mylalam i to nie tylko co do benzyny

3 polubienia

Do CPN-u mnie nie ciągnie bo nie znam cen i nie mam samochodu.
Chyba złamię zakaz i wyjdę na spacer. W końcu czym grozi samotny spacer po pustych ulicach (prawie bez samochodów) czy dróżkach? Chyba tylko słonym mandatem. I nie rozumiem tego zakazu.
Za to spacer to samo zdrowie.

4 polubienia

Nie, nikt nie ma prawa Ci czegoś zarzucić: spacer jest uważany za niezbędny. Tylki nie rób tłoku! :sweat_smile:

4 polubienia

Do ziomków

1 polubienie

@elsie, niestety ma prawo. tylko musieliby stan wyjatkowy wprowadzic a to pachnie odwolaniem wyborow.

2 polubienia

Do wyjścia dalej niż na podwórko, wyjechania z tego dziwnego regionu Polski i wyjścia na kawę do kawiarni z kimś, kogo lubię :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Chce iść wreszcie do jakiegoś teatru, z mężem na kolacje. Założyć najbardziej niewygodne szpilki świata, która ekstra wyglądają w połączeniu z małą czarną sukienką.
Ogólnie to chce już wrócić do pracy w gabinecie. Żebym sobie mogła walnąć tymi szklanymi drzwiami i przewrócić oczami.
Marzy mi się cywilizacja bo siedzenie na tej wsi już mnie dobija. Codzienne spacery do lasu chociaż mnie pocieszają.

4 polubienia

Jedynie do odpoczynku, choć się zanosi na wolne bezpłatne 2 miesięczne

2 polubienia

O ciszy i spokoju, jak wszyscy przestaną biadolic o tym jak im źle siedzieć w domu, jakie mają problemy czy spędzić dzień na kanapie czy pod prysznicem… W końcu będziecie ludzie wypoczeci i przestaniecie narzekać na zmęczenie i znuzenie w pracy… Cieszymy się, doceniamy, wspieramy i kochamy jeszcze mocniej. Dziękuję i pozdrawiam marudy :v:

6 polubień

Do pracy :smiley: Serio :slight_smile:

Ja akurat nie narzekam póki co bo mam naprawdę dużo do zrobienia a siedząc w domu po prostu pracuje

2 polubienia

Myślisz, że ta epidemia się szybko skończy ? … Co prawda nigdy tak nie śledziłem i nie analizowałem jeszcze tak żadnej pandemii jak obecnej, ale jak patrzę np na liczbę chorych to przecież ta liczba ciągle rośnie …

3 polubienia

I wtedy co dalej?

1 polubienie

oj, nie wiem czego dotyczy co dalej?
prawo od lat juz prawem nie jest
dlalej to moze byc Meksyk w “sercu Europy”

3 polubienia