Ożywcze tchnienie

jeszcze na starym pytamy, później już tutaj nie odmiennie miałem przeświadczenie że przydałoby się nas więcej. Owszem zawsze niesie to ryzyko burz/konfliktów.
Czy rzeczywiście przydało by sie trochę świeżej krwi?

3 polubienia

Powtarzam to od lat. I nic się nie nie zmienia. Sami nie przyjdą

3 polubienia

Pamiętam, że na starym Pytamy był wręcz problem, że z jednej strony administracja (Wirtualna Polska) chciała ciągłego napływu świeżej krwi, a z drugiej strony myśmy dobrze czuli się we własnym gronie. Oczywiście, nowi użytkownicy byli mile widziani, ale nie zbyt wielu naraz.

2 polubienia

Więcej, to już było…

4 polubienia

Jestem za

4 polubienia

Tak. Jako moderator to pogryzam pesteczki, popjam piwem lub winkiem :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

I roboty więce będzie miała nasza @okonek…jeszcze jakiś zielony tu przyjdzie znów, bo zielono na dworze. I znów będzie go trzeba do sanatorium wysyłać…

2 polubienia

Furum przyjelo forme klubu.

2 polubienia

A ja sie obawiam, co z nim? Trawożerna nie jestem.

2 polubienia

Jakosc a nie ilość.
Jak na razie, wszystkie wyjścia są złe i nie przynoszą rezultatów.
I moim zdaniem, nie przyniosą.Dawno temu,byly inne czasy, inne podejście do internetu…Była tez ciekawość która dzisiaj zastępuje znudzenie i rutyna.
Dlatego z kilkudziesięciu aktywnych osób,zostalo dziennie,moze 6,moze 7.
I tamten skład już nie wróci.Rozwalenie starego forum tylko wszystko dobiło.Przy przynajmniej kilku przyczynach, nieco mniej niż 10 osób,po prostu nie chciało tu przejść.
Ilość “pytań” dziennie, czasem nie przekracza liczby “1”.I to chyba nawet najgłupiej przekornej osobie,nie będzie się kojarzyło z entuzjazmem :roll_eyes:
Byloby fajnie gdyby było nas więcej.Przeciez to oczywiste.Ale gdyby to miała być inwazja z "kafeterii"to wolałbym nawet by ludzie odchodzili niżby miał taki plankton nadejść.

5 polubień

Ostatnie tygodnie na starym Pytamy, to już garstka nas tam była, ale i tak więcej niż tu i teraz. Ale jest, naprawdę sympatycznie. Robimy wrażenie na podglądających nasze forum, hermetycznego środowiska i to skutecznie zniechęca ewentualnych chętnych.
Odnoszę wrażenie, że tzw typowe chamstwo też nie ma u nas żyznej gleby do rozkwitu. Kilka takich osób się pojawiło i zostało znikło dzięki szeryfowej, niejakiej @okonek . :sunglasses:

5 polubień

Mniooo @birbant popierajcie szeryfa :rofl::rofl::rofl:

4 polubienia

to jest loteria i nie ma tu rękojmi że jak towar okaże się wadliwy to można go zwrócić.

2 polubienia

Na Kafeterii też są całkiem zacni ludzie. :grin:
Trochę niezręcznie mi pisać w tym temacie bo w zasadzie jestem nowa. Nie znam starego Pytamy. Nie wiem jak się trafia na to forum ot tak, bez rekomendacji któregoś z uczestników. Może dlatego niewiele nowych osób tu zagląda.
Ale rzeczywiście jest tak, że “nowy” może sprawiać wrażenie dosyć hermetycznego towarzystwa. Choć przyjęcie było miłe i okazało się, że ludzie są tu bardzo otwarci. :smiling_face:

6 polubień

Zlosliwi też…

2 polubienia

Ależ skąd - mili, sympatyczni, gadatliwi, inteligentni, błyskotliwi. :grin:

3 polubienia

Wypisz, wymaluj; cały birbant… :innocent: :sunglasses: :rofl:

2 polubienia

Zapomniałam napisać - wyjątkowo skromni.

2 polubienia

Bo to wyjatek potwierdzający regułę

1 polubienie