Paczka pękła i maseczki się wysypały?

ja tam chodzę w takiej bez certyfikatu, osobiście uszytej, dobrze, ze nie mieszkam w Polsce, bo dla sąsiadek tez uszyłam i mógłby prokurator się mną zainteresować?
swoja droga ile trzeba było publikacji, żeby choć zaczęli udawać, ze coś robią w sprawie tego przekrętu?
tak na marginesie ta sama firma chciała podobne maseczki sprzedać Hiszpanom, skończyło się na dobrych chęciach - Antonowa do transportu nie zamówiono, pewnie Chińczycy donaszają te felerne. Do Hiszpanii dotarły inne, atestowane.

3 polubienia

Jaki rząd, takie działania.

2 polubienia

Co im szkodzi. Obywatele stawiają.

2 polubienia

nie dalo sie pod dywan pozamiatac?
to Ziobro dostal zadanie sprawe wyciszyc? bo tyle moze prokuratura.

2 polubienia

latwo sie szasta cudzymi pieniedzmi.

2 polubienia

To te od Antonowa?

o ile sie dobrze doczytalam to tak.

2 polubienia

Przynajmniej widowisko fajne mieli. Drogie, bo drogie, ale ciemny lud zapłacił.

2 polubienia

to z 23 kwietnia…

1 polubienie

ponoc trzy miliony baksow.
ale moze jakas znizke dostali? w koncu nie zawsze premier wita ladujacy samolot ?

1 polubienie

Skoro nikt go nie wita to witając samolot może sobie ego poprawić, tak jak by tam był osobiście

Te pierwsze maseczki to te na które umowę z rządem podpisał znajomy brata ministra Szumowskiego.

1 polubienie

Ja sobie maseczkę zrobiłem z dwoch płatów papierowego ręcznika kuchennego. Odpowiednio pozaginałem, nawet tunelik na drucik zrobiłem, przeprasowałem, gumki zamocowałem czterema zszywkami biurowymi.
Wygląda jak fabryczna. Używam po kilka razy, po użyciu prasując żelazkiem na voll.

1 polubienie