Pada, to rośliny się napiją wody

Bo to w kazdym kraju tak jest.A najgorzej jesli w jednym mieście [Glasgow,Manchester,Birmingham,Łódz,Kraków…]
Zapewne wiesz że do Herkulesa na emeryture kiedyś wyjechał…Jan Tomaszewski? :smiling_face:

2 polubienia

Do wyboru caldo gallego

Albo cocido madrileño.

Lokalnych paelli polecac nie bede, bo biedny @birbant moze nie zdążyć do łazienki.

3 polubienia

Godzinę temu zjadłam kolację, ale jak to wszystko zobaczyłam, to znowu zrobiłam się głodna. :smiley:

4 polubienia

Podobnie że mną. Zeżarłem półtora pizzy, ale gdy zobaczyłem to co okonek przedstawiła, wydaje mi się, żem nic nie jadł albo to co było, to jakieś atrapy…

3 polubienia

Trudno. Zjem drugą kolację. 16/8 pójdzie się bujać :wink:

4 polubienia

Jak mam nie wiedziec?
Jak pierwszy raz bylismy w Alicante (z wizyta, bo mieszkalismy w Madrycie) to mnie zawlekli do muzeum przy stadionie.:smile:
A i postacią w Łodzi wczesniej by popularną (niekoniecznie a dobrym tego slowa znaczeniu)
Do Herculesa przyszedl w czasie, kiedy zlote lata klubu sie konczyly, rozegral 12 spotkan i dla tutejszych kibicow rozplynal sie w nicosci.
Ale sciezki innym Polakom przetarl jesli chodzi o grę w klubach za żelazną kurtyną.

2 polubienia

Lepiej się przyznajcie, ile wydajecie miesięcznie na ciuchy :thinking: …że zapytam w rocznicę śmierci Marilyn Monroe
?

2 polubienia

Ostatnio wiecej na pranie i prasowanie.
Prąd podrozal…

2 polubienia

F…hell!!!
Zapomniałem…
Wstyd mi…
I dzieki @Nunu !!!

3 polubienia

0 złotych polskich :wink: - ja

1 polubienie

Wylalusiłeś się na starcie i nie musisz?

Szkoda mi pieniędzy :wink:

1 polubienie

Pada :grin:

1 polubienie

Ten półmisek dolny chętnie zdegustuje, akurat porcja dla mnie. No i zgłodniałem, idę do kuchni czarować :yum:. Nie można polizać obiadu przez szybę, bardziej się utopić w ślinotoku

1 polubienie

Oszczędny jestem chyba, albo mnie stres jeszcze trzyma na pewną myśl o ?. Kupuje ino szpulki z nićmi do cerowania, maszynę do szycia póki co oliwie by się nie obraziła, trudno się przełamać by cokolwiek nowego zakupić jak po pracy sklepy pozamykane

1 polubienie