Pakiet rzeczy wcoorviających?

Ciepłe piwo?
Wyjdź!

1 polubienie

Jeszcze chcę dołożyć coś do pakietu. Dwa wypełnione po brzegi śmieciami worki na wycieraczce jednych z sąsiadów a nad nimi chmara muszek owocówek. Właśnie wracam ze sklepu. Przed chwilą miałam zaszczyt to widzieć (i wąchać, bo drzwi koło windy).

4 polubienia

Efekty polityki smieciowej panstwa czy zwykle niechlujstwo?

1 polubienie

nie chce im się od razu wynieść na śmietnik, więc czekają. Może mają nadzieję, że ktoś im wyniesie. :wink:

1 polubienie

O, i tu sprawdzają się słowa naszego harmonijnego kolegi, że niektórzy ludzie do pięt nie dorastają muszkom owocówkom! :slight_smile:

3 polubienia

Pisałeś o zapachu perfum… Jeszcze gorszy i bardziej wkurzający jest zapach perfum na niedomytym ciele lub dawno nie pranych ciuchach. I ten zapach ma niby “zamaskować” zapach kilkudniowego potu lub moczu. :slightly_smiling_face:

3 polubienia

No ale przecież właśnie tak robiono w dawnych czasach. Nie myto się (bo woda wg ówczesnych medyków to śmierć) w zamian wymyślono perfumy.

3 polubienia

Dawno, to dawno, ale nie teraz. :joy: Wiesz - dawno, to nawet różne dziwne rzeczy wylewano przez okno. Dzisiaj te nasze noski są bardziej wymagające. :wink:

2 polubienia

To co Ty robisz w listopadzie?Zagryzasz sąsiadów? :wink:
Ale fakt…Juz dwa razy włączałem kaloryfer…
A wiertarka…Ona sama nie jest niczemu winna…Ale dlaczego użytkownik wlasciwie NIGDY nie uprzedza o swych zamiarach?
Kiedys przed remontem poszedlem na 1 pietro powiadomić ze bedzie głośno…Baba patrzyła na mnie jak na niedzwiedzia polarnego w swoim kurniku…I nie wiem czy w ogóle zrozumiala.W Poznaniu!

1 polubienie

Odniosę sie tylko do tego bo mialem to wpisac we wstepniaku…Jak widze pararowerzyste z komórką w łapie to mam ochote strzelać!
Także i do tych którzy na pelnej szybkości wpadają np. w tunel pod rondem,nie myśląc ze za zakrętem moze ktoś być…Mam tych półgłówków kazdego dnia.Plus jakies baby ktore walą przedsię bo o hamulcu nie slyszały…
Edit…
Buraki na drodze…Jak to zobaczylem,pomyslałem o przyczepie z której sypią sie buraki :rofl:

2 polubienia

W tym temacie odkladam polityke na bok.I sytuacje swiatową takze.Byloby za szeroko…Ale to ze respektowanie szczepień pokrywa sie z granicami ue to juz doprowadza mnie do szału.Nawet zaraze pewien ludzki planton,upolityczni!
O recyklingu juz mi nie mow bo to wbrew pozorom nie tylko polski problem.Żadnym fanatykiem zieolnym nie jestem a tutaj raczej drwilem z paru wątków.
Ale moich sublokatorów musialem uczyć od podstaw.I z pomocą przyszedl mi dopiero 3 miechy temyu,obywatel …Wysp Fiji.Pozostali a wiec obywatele Nigerii,Holandii i Turcji to ekologiczni imbecyle.I do tego lenie.

1 polubienie

Min. dlatego preferuje nocki.

1 polubienie

No moze najpierw przeczytaj temat!

1 polubienie

Pelna zgoda bo do tego dochodzi fetor papierosów i potu.A i sam perfum najczesciej nie należy do elitarnych.Tacy ludzie nie kupują nic drogiego.

2 polubienia

No niezupelnie. Rzymianie o higiene dbali co nie przeszkadzalo im w wylewaniu na siebie hektolitrow pachnidel.
Zreszta po to alembik do destylacji olejkow wymyslili. Ale biorac pod uwage, ze czosnek w pozywieniu byl wszechobecny, czlowiek tym zapachem przesiaka i tego niczym nie zmyjesz to kakafonia zapachowa musiala byc niezła.

1 polubienie

Żart

2 polubienia

No to ikonke obywatelu,stosuj! :roll_eyes: :grimacing:

2 polubienia

Emotke bylo wstawic :wink:
Bo pojdziesz na diete skladajaca sie z cieplego piwa bezalkoholowego :cat::cat::cat:

1 polubienie

Nie zagryzam sąsiadów…sami wymierają systematycznie…Ale faktycznie kiepsko znoszę ten czas…do kwietnia bedzie ze mną kiepsko.

3 polubienia

Najgorszy czas to tak od polowy listopada do Bozego Narodzenia. Potem juz dnia przybywa…

1 polubienie