Pakiet rzeczy wcoorviających?

To Ty tak zawsze ze pół roku z głowy???
Powinnas zaliczyc troche lata w środku zimy.Jakies dwa tygodnie na Sycylii w styczniu.Polecam!
Lot z Katowic wiec moj problem masz od razu z głowy.A potem jest juz tylko przyjemniej :wink:

2 polubienia

O Jezu dobra macie to :scream::grimacing:

2 polubienia

@joko Moi sąsiedzi piętro wyżej mają jakieś “dziwne” skrzypiące zawiasy w drzwiach i w szafach. I skrzypią nam tymi zawiasami i skrzypią zwłaszcza późnym wieczorem. Uroki mieszkania w bloku.

2 polubienia

@joko Mieszkanie w bloku dostarcza nieustannych atrakcji, wiem bo sama czasem coś przeskrobię: :wink: ; remonty od 5-23, dzieci, psy, siłownia o 4 nad ranem nad sypialnią, dziwne dźwięki typu: komórka wibrująca na parapecie o 2 lub 3 nad ranem przez 2 h, głośna muzyka prze pół nocy, rzucanie meblami i drobnym sprzętem.

1 polubienie

Rachunki co zapłacenia, co miesiąc. Bardziej vqrviayącgo pakietu dla mnie nie ma… :rofl:

2 polubienia

posiadanie szefa

1 polubienie

???
Ale to ma każdy.
Ja nie narzekam.

2 polubienia

A jeszcze do tego pakietu przyszedł mi mandat z Niemiec, za jazdę do Polski na urlop. 98 euro za przekroczenie szybkości na autostradzie o 25 km. Gdzieś w okolicach Kassel, jak teraz to sobie czytam…

5 polubień

No wybacz ale to juz jak w mojej ulubionej maksymie,“kazdy jest kowalem…” :innocent:

1 polubienie

No to sobie zakowaliłem… :joy:

2 polubienia

Jak co miesiąc o tej samej porze?
No nie gadaj ze to nagle Cie tak wcoorvia…

1 polubienie

Nie traktuj tego, co napisałem, ze śmiertelną powagą. Wystarczy, że ja płaczę… :joy:

2 polubienia

image

3 polubienia

A juz przez sekunde myślałem ze to rudzik…

1 polubienie

kowalik… :joy:

1 polubienie

W zyciu nie widzialem"na żywo"…

one lubia cieplejsze klimaty, a dziecioly tam macie? bo nie buduja gniazd, zajmuja dziuple lub korzytaja z ludzkiej goscinnosci w postaci budek legowych.

2 polubienia

Tu przede wszystkim,trudno o las!
I nie.Nie widzialem ani nie slyszalem dzieciola…
Za to nie dają mi spokoju te żółte maluchy,latające po 2-3 jak messerschmity i śpiewające do utraty tchu…
Nie wiem,nie znam sie ale uwage zwróciły!
Trudno taki nalot uchwycić…

1 polubienie

Kowalik … A swojego zdjęcia kowalika dać nie łaska?

Na pewno ma koleżanka … A może to Twoja fotka a ja tak gupio wyskoczyłem? :shushing_face:

Tu moje kowaliki: Jeden jeszcze bobas, z dzioba bierze …

kowaliki 89159

kowalik 98879

Na koniec dodam, że z kowalika da się “zebrać” kilo kaw …

2 polubienia

nie fotografuje drobiu, posluzylam sie atlasem ptaki polskie :wink:

2 polubienia