Pamiętacie ?

Dzisiaj mija 25 lat od jego śmierci .

3 polubienia

Jakbyśmy wielcy nie byli… to umieramy i świat bez nas daje radę… po czasie nieliczni pamiętają

2 polubienia

Ja poproszę o napis na grobie:
“zapomnisz ,że jestem
pamiętaj ,że byłam”

3 polubienia

To jest ten no. Mam go na końcu języka XD autsajder?

2 polubienia

Ten no.

2 polubienia
1 polubienie

To jest super XD

2 polubienia

No trudno raczej zapomniec o takiej indywidualnosci…
Zdecydowanie nie bylem fanem choc bardzo lubie do dzisiaj sam zespol.Ten przekaz jednak trafial do mlodziezy i niosl w sobie wiele pozytywnych wibracji i trafnych obserwacji…Rock nie zawsze jest wielka sztuka…Czasem bywa naiwny.Ale widac taka byla wtedy potrzeba.Potrzeba bezkompromisowej postawy,ubranej w mnostwo romantycznych slow…
Mialem przyjemnosc poznac zespol i pograc z nimi kilkadziesiat godzin w ping ponga:))
Jeszcze jedno dzisiaj,fajne wspomnienie…

2 polubienia

Ja poproszę, jeśli mogę:

“W dalszym ciągu nie żyję, jak widzisz, ale dzięki, że przyszedłeś to sprawdzić”

3 polubienia

Rysiek ma wiele przebojów ponadczasowych, Dżem jest chyba nielicznym zespołem , który
“żyje” z pokolenia na pokolenie .

3 polubienia

…bo w Dżemie siła drzemie.

4 polubienia

Nadal trafia do młodzieży, na naszym rynku stale ktoś gra ich piosenki, to młodzi wykonawcy.

Byc moze…Nie sledze tego i wyjatkowo nie lezy mi wspolczesny,polski rock.Sa wyjatki ale…W zupelnosci wystarczy mi lista Trojki.Kupowanie plyt nie wchodzi w gre…
Zreszta doczekalismy czasow ze tak na serio,spiewac potrafia teraz aktorzy,czego dowod byl w ostatnim Opolu.Kiedy nastepnego dnia,wystapili zawodowcy,prawde mowiac bylem zalamany…
Wiem ze Opole nie przyciaga dzisiaj czolowki a raczej drugi rzut.Ale to byla katastrofa!

3 polubienia

Upssss, że o co prosisz ?

Dam co mam

1 polubienie

Nie trzeba specjalnie śledzić, wystarczy czytać i słuchać co inni mówią :slight_smile:

Czytac i sluchac co mowia???
No to jest wlasciwie zaprzeczenie odbioru muzyki…

W rozmowach towarzyskich, przy kawie, piwku, w internecie itd.

Zamknęli się w pokoju i robią dżem.
Ale oni robią dżem seszn!

Tej pani też nie da się zapomnieć :smiley:

1 polubienie

Pewnie, ze pamietam. Tylko te 25 lat…nie pomyslalabym…

1 polubienie

Żal ale umarł na własne życzenie.
Szkoda że tak rzadko wydają albumy. Ostatni chyba w 2010.

1 polubienie