Pancerne etui dla spartfona - które wybrać?

Pancerne smartfony też mi się podobają - tylko ceny wysokie - może dobre etui wystarczy?

To zalezy od Ciebie
Jak traktujesz przedmiot.
Ja mam w domu posadzki i nie raz piloty czy smartfony lądowały na betonie
Pancernego nie ma.

Są. Jeśli są tańsze - mają słabe bebechy - można spokojnie pisać i rozmawiać, w razie potrzeby rzucić kogoś w samoobronie… Te droższe są smuklejsze i mają ciekawsze wnętrze - tyle że trochę kosztują od 700 wzwyż…

No nie. Plastik jest wytrzymaly
Albo moje przedmioty zycia nie utrudniaja?

Telefony w takim etui brzydko wyglądają. Ja noszę swój w tym co daje producent. Zwykłe silikonowe. Dokupuje jeszcze szkło na ekran. No i pilnuje by nie spadł.

1 polubienie

Ja szkla na ekran nie uzywam.
Te fabryczne z plastiku wystarcza. A wydziergałam sobie z grubego kordonku torebeczke do zawieszania na szyi, taką, ze miesci sie w tym tez paszport i co też istotne karty płatnicze w osobnej części. Ale to zestaw raczej na podróż.

1 polubienie

Mam szybkę naklejoną. Pilnuję, żeby nie spadał, ale nie zawsze się udaje. Przez jakiś czas było ok. Dopiero kiedy upadł bokiem i pęknięcie poszło pod szybkę… - kicha…

Ja to mam takie problemy z pilotami, ale na szczęście sa one pancerne. No prawie.
Choc raz rozdeptalam pilota od miniwieży. Na szczescie nie do końca, typ dalo sie odczytac i na eBay udalo się dokupić duplikat.

1 polubienie