Patrzcie jaką wspaniałą młodzież mamy...

Sam zablokował marsz równości w Płocku trzymając nie pałkę czy bruk a krzyż

15-latek.
Pytanie tylko gdzie w tym wszystkim tolerancja?

A te lewackie psy tak go potraktowały:
https://www.dorzeczy.pl/_thumb/b2/53/2dd47bee88f662b231bbd6257029.jpeg

Z zomowcami byłem twarz w twarz i biłem się z nimi. A tu nie wiem o co chodzi?
Że ten niesiony ma ładną fryzurkę? Czy chodzi o zadowolenie malujące się na buzi niesionego?
Nawet taki fotograficzny cymbał, jak ja widzi, że to fotomontaż.

1 polubienie

Jakie lewackie psy kiedy to prawacka jednostka pełni obowiązki? I to jest dziwne.

1 polubienie

Przypatrz się tej fotce.

Wybacz @birbant ale nie widzę śladów fotomontażu. Widocznie ze mnie większy cymbał.

1 polubienie

No widzisz? Na ONZ sie nie zalapal to choc w Plocku?
Inkwizytorzy tez krzyzem po plecach traktowali…

2 polubienia

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25237635,15-latek-z-krzyzem-blokowal-marsz-rownosci-w-plocku-sprawa.html

1 polubienie

To drugie zdjecie to fotomontazem zalatuje. Pierwsze niekoniecznie
Ponoc rodzice na dywanik do sedziego rodzinnego byli wzywani. Tylko pytanie za co? Ze nie nauczyli, ze swietych symboli sie nie naduzywa?

Chodzi mi o to drugie zdjęcie…Jest sztuczne do bólu.

1 polubienie

Czytalam to. Mlody rola sie przejal. Nastolatkom czesto cos odpala. Bezpieczniej z krzyzem na LGTB niz selfik z niedzwoedziem w ZOO.

3 polubienia

A la Rejtan…:laughing:

1 polubienie

Tylko na tym pierwszym zdjęciu to on zatrzymuje tym krzyżem, akurat nie tęczowych.

Moze chce sie przez kordon zeby tych antychrystów postraszyc?

1 polubienie

Chciałbym go widzieć z tem krzyżem naprzeciw kordonu Zomo.
Dziś odwaga jest tania.

1 polubienie

No tego jeszcze nie było :laughing:
Młody zostanie zgwiazdorem Płocka i okolic.

3 polubienia

i prawicy

3 polubienia

On to nie na zomo a teczowych antychrystow szedl…

1 polubienie

Jest inna bo czasy inne. Wielu :thinking: ludzi i w twoich czasach siedziało w domach z braku odwagi i innych porodów.
Te osoby które odważnie stawały na przeciw ZOMO to ludzie z innej epoki (bez obrazy) oni doświadczenia i pragnienia mieli tak inne, że można to teraz już tylko próbować zrozumieć.
Zresztą co pokolenie to młodzież inna. A tu w grę wchodzi już drugie jak nie trzecie pokolenie.

1 polubienie

Zresztą patrząc na zdjęcie trudno powiedzieć ile w tym chłopaku odwagi, a ile bezczelności lub gwiazdorzenia do dobrych nagrań i foto.
Kiedyś ludzie poprosu byli odważni gdy wychodzili na ulicę nie wiedząc czy żywi do domu wrócą. To inny świat był.

4 polubienia