Patrzcie jaką wspaniałą młodzież mamy...

Doskonale pamiętam te czasy

2 polubienia

Bywałem w wirze tamtych wydarzeń. I teraz jest mi czasem przykro, że jednak, to o czym marzyłem, nie takie się stało. Tym bardziej, że dzisiaj ci, co jeszcze ich wtedy nie było, wiedzą lepiej ode mnie, co wtedy było. Na tym forum też.

4 polubienia

Ja trochę sięgam pamięcią stan wojenny. Nie mogłam do babci jechać, kilometr od mojego domu była granica województwa i szlaban.

2 polubienia

Często słyszę, że ludziom walczącym w tamtych czasach jest przykro patrzeć na to co się “teraz” dzieje.
Teraz to znaczy, że tak od końca lat 90tych to słyszę.
Myślę że mają powody, gdyż w głowach tych z którymi rozmawiałam po za tym, że chcieli wolnego kraju to jeszcze marzyli o zgodzie narodu, czego osiągnąć nie możemy.

1 polubienie

Dokładnie. Ale mój czas przemija. Niech dzisiejsze pokolenia same sobie budują, co chcą i jak chcą. Ograniczam się do obserwacji i to coraz niechętniej.

1 polubienie

Tolerancji być nie musi, a wręcz nie może jej być, bo religia katolicka nie jest dla ludzi tolerancyjnych.

1 polubienie

Przeczytałam, popatrzyła i co mogę napisać :thinking:
Ciekawa jestem jak długo grzywkę modelował , i ile żelu użył do tego show.

4 polubienia

Bedac zlosliwa? to on bardziej “teczowy” z wyglądu niz ci pod flagami :innocent:

1 polubienie

To nie złośliwość tylko prawda @okonek , wypacykował się gówniarz i czekał aż resztą kumpli dobre ujęcie zrobi ( z materiału wynika , że było ich 3).

3 polubienia

Plus on hahaha

1 polubienie

Co najwyzej moze to byc fotka pozowana,bo fotomataz,to raczej nie jest.

2 polubienia

Oczywiście, młody chyba miał mało znajomych na fejsie , postanowił to zmienić :wink:

3 polubienia

Przy powiekszeniu,widac dokladnie,jak dlonie policjantow wciskaja sie w cialo,material ubrania sie marszczy,to raczej nie jest do zrobienia,no i ten usmiech i spokoj w oczach.

Bardzo sztucznie mi to wygląda, brak ruchu, mina “krzyżowca”, fryzurka nietknięta, osypującego się puderku też nie widać… :kissing_closed_eyes::grinning:

1 polubienie

Dlatego tez twierdze,ze fotka pozowana,jeszcze zobacz,jak druga nozke w gorze ladnie trzyma,nie widac,by cos wierzgal,by bucikow nie pobrudzic))))

2 polubienia

Nie odmawiam Tobie racji, Boże broń. Nie znam się na zdjęciach. Ale, sam przyznaj, że jest nienaturalne,

1 polubienie

Wyglada,jakby na kanapie lezal)))

2 polubienia

Zaraz ja będę leżał. Ze śmiechu. :grinning:

2 polubienia

O co wam chodzi? Pewnie gówniarza wyszkolił jakiś prawicowy radykał. Ma minę cwaniaczka. Prowokował celowo by potem obwiniać władze miasta i psy o agresywne zachowanie. A on tylko przeca bronił chrześcijańskich wartości. Podobno wzorował się na Ks. Skorupce. Symbolu bitwy warszawskiej.

Żaden fotomontaż.

2 polubienia

Jak nie fotomontaż, to zdjęcie pozowane. Przyjrzyj się.