Patrzcie jaką wspaniałą młodzież mamy...

Normalnie by wzial go ktorys za kolnierz i o glebe rzucil,guma po plecavh przejechal,wtedyby myslal o krzyzu,ale swoim
A oni trzymaja go jak panienke,z dobrego domu,ktora chce miec hard-fotke)))

3 polubienia

Wiele już takich akcji było. Ci ludzie (po obu stronach) wiedzą co ich czeka za krzyki, prowokacje i blokady. Celowa prowokacja szczeniaka by dobrze wypaść w mass mediach. Potem pokazują swoje siniaki itp.
https://www.m.pch24.pl/images/min_mid_big/big/70104.jpg?v=2019091601

1 polubienie

Oni tak się cackają, coby krzyża nie zbeszcześcić. :grinning:
A zdjęcie podróbą jedzie na kilometr.
Akurat fotograf musiał być przy tym. Ja bym dodał dymek z napisem zza kadru: - troszkę w lewo, o tam ptaszek leci… :smile:

Bo psy boją się oskarżeń. Często zarzuca się im przemoc i nadużywanie uprawnień. Krzyż to nie broń więc pozostał w dłoni smarka. Mieli go tylko usunąć z trasy marszu.

2 polubienia

Weź, przestań…

2 polubienia

Ja w takich akcjach uczestniczyłem. Normalnie to ten koleś posrałby się ze strachu. A on zadowolony.

2 polubienia

Młodzież jest dziś odważniejsza niż kiedys. Wieksza pewność siebie i kult lajków.

1 polubienie

Bo prawdziwego wpierdolu nie dostali.

1 polubienie

Nie ma wroga. Nie ma ZOMO. Jest wolność słowa i zgromadzeń. Nawet do woja nie biorą jak leci.

1 polubienie

Ten filmik potwierdza to co ja twierdzę.

Mądrala jak na 15 lat:

1 polubienie

Nie mam czasu na pierdoły, Zaraz nasi ze Słowenią grają. I to jest istotne.

Zasypiam na meczach ale kibicuję naszym oczywiście :wink:

Miłej drzemki.

Bo teraz chyba policja też jest ubezwłasnowolniona, podobnie jak nauczyciele :frowning:

1 polubienie

Zaraz przecież znając życie to wiekszosc tych policjantów też ma uczestników marszu równości za dziwakow i bliżej im do tego 15 latka, wiec traktowali go łagodnie. Zresztą i tak wnieśli go siła… Ja tam nie widzę nic nie naturalnego…

No i wszystko się zgadza :rofl: oby więcej takich ludzi XD

bo nie mają się czego bać. Żaden ZOMOwiec im łbów nie rozwali.

2 polubienia

A, to Ty juz znasz zycie? :astonished: