Percepcja...

Ale wogóle słyszałaś to?

1 polubienie

A Ty musisz tak na raty?
Frankowicz?? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie, nie słyszałam …

2 polubienia

Bo w tym drugim koszyku byłaś :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Hahahahaha :smile: :sweat_smile:

1 polubienie

Hahahha, wiedziałam… :wink:
Poległam wisi

3 polubienia

dlatego było na raty
:slight_smile:

2 polubienia

On jedzie w lewo. Bo jakby jechal w prawo to mualby drzwi narysowane

2 polubienia

Przeplynie wpław. Osly dobrze pływają

1 polubienie

haha. To pytanie akurat znam. Miałem kolegę w klasie, który rysował najpierw na kartce kropki, kreski i pytał co to jest. Później rysował to w powiększeniu :smiley:
Rozumiem że nie o to chodzi.
Na pewno dzieci pozbawiane są wielu swoich zainteresowań czy zdolności. Przytoczę tu pewne “wspomnienie” p. Lutczyna (na pytamy kiedyś pisałem o tym). Jak był chłopcem w jego klasie było ich kilku którzy coś tam zawsze rysowali - i on nie był tym najlepszym (w Jego opini). PO wielu latach od ukończenia edukacji spotkali się jako dorośli ludzie i jak się okazało tylko On rysował. Pozostali nie.
Osobiście łapie się ( u naszego kolegi) rozwiązując zagadki, że coś nad czym łamię sobie głowę czasem tygodniami, okazuje się banalnie proste - wystarczyło tylko inaczej spojrzeć.
P.S.
konkretnie na pytanie (ze szkoły) - mogę to być ja, widziany z góry :smiley:

1 polubienie

Tracimy wiele zdolności, bo też nasze mózgi tracą wiele połączeń nerwowych. Dziecka mózg ma ich najwięcej, gdyż w najwcześniejszych latach jest najbardziej aktywny, najwięcej się uczy. A potem niestety te procesy spowolniają.

1 polubienie

Spowalniają, tracimy wiele połączeń nerwowych, lub też w szkole są skutecznie wygaszane.

2 polubienia

Tyż prowda! :wink:

1 polubienie

Trzy kobiety jadły lody. Jedna gryzła, druga lizała trzecia zaś ssała. Która jest mężatką?

2 polubienia

Ta z obrączką na palcu.:stuck_out_tongue:

2 polubienia

i popsułaś wszystko

2 polubienia

:unamused::cherry_blossom:

1 polubienie

Semcza dajewy im ęś, eż pełniezu czejina rzępat an iatśw … Lea ot kotyl jemo niezda …

4 polubienia

Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi uważam, że faktycznie twoje patrzenie na świat, a przynajmniej sposób pisania o tym nieco się różni od standardu. :wink:

3 polubienia

Cin eń dziszko, kośja szęmu z myt ćyż :upside_down_face:

5 polubień

Żyć z tym muszę jakoś…

3 polubienia