Pierwsza miesiączka po porodzie

Urodziłam trzy miesiące temu. Połóg trwał sześć tygodni. Po zakończonym połogu byłam u ginekologa i wszystko było w porządku. Trzy tygodnie temu zaczęła mi się pierwsza miesiączka po porodzie i… krwawienie nadal nie ustaje. Czy któraś z Was tak miała? Czy iść do lekarza czy przeczekać?

Ludzie weźcie jej pomóżcie :astonished:

Nie znam się na tym. Ale myślę, że lekarz się zna.

2 polubienia

Idź jak najszybciej do lekarza. Możesz też zadzwonić do położnej, która opiekowała się Tobą po porodzie i zapytać.

1 polubienie

Miesiączka normalnie trwa od 2, 3 dni do tygodnia, Ty piszesz o trzech tygodniach, czyli prawie kolejnym miesiącu, więc o jakim przeczekaniu rozmawiamy?
Idź do ginekologa i niech ogarnia, co tam się dzieje, bo coś nie ok się może dziać, zwłaszcza biorąc pod uwagę, na ile możesz osłabić organizm przez (nawet niewielką) utratę krwi stale przez tyle czasu.
+może dobrze by było, gdybyś ogarnęła np., czy to krwawienie, o którym piszesz, czy typowa wydzielina miesiączkowa (tzn. konsystencja całkowicie ciekła czy jak miesiączka, z jakimiś złuszczonymi fragmentami śluzówki etc., na czerwono właściwie tylko zabarwiona), bo to mnie zastanowiło.

Idz do lekarza, to nie jest normalne.
Forum to nie poradnia lekarska.

2 polubienia

Nie znam adresu, więc jak tam pogotowie wyslac?

1 polubienie

Nie chciałam porady lekarskiej tylko wyszłam z zapytaniem czy któraś z tu obecnych pań tak miała :slight_smile:

Zatem Twój nic nie wznoszący komentarz jest zbędny :slight_smile:

Ja bym poszła do lekarza…

Koleżanko @Ewelajna15 Chodziło Tobie o wznoszący czy wnoszący? To jest spora różnica w znaczeniu.
Mój komentarz doradzał Tobie jak najszybsze pójście do lekarza, bo masz poważny problem zdrowotny i lekceważenie tego może być dla Ciebie groźne. Nie widzę nic złego w swojej odpowiedzi na Twoje pytanie. Z szacunkiem -birbant. :blush:

5 polubień

Idź do lekarza!