Pies Janusz, kotka Grażynka?

U mnie sytuacja była odwrotna - od kilku lat mieliśmy kotkę Zuzię, a sasiadka córeczce dala na imie Zuzanna. Obrazila moje zwierzątko? :joy_cat::joy_cat::wink:
W koncu kicia prezesa to Fiona, a kocurkow Maciciusiów nie brakuje. Ponoć ktoś psa nazwal Yaro. No to chyba gorzej mogłoby być Prezes :wink:, albo {P}rezdent?

2 polubienia

Zuzanna to bardzo ładne imię (wg mnie) :smile:

4 polubienia

historia z Zuzia jest prawdziwa, dzis to osoba ponad 40 lat.
ale mnie smieszy jak ludzie czasem czepiaja sie drobiazgow. Jakby nigdy nic innego do roboty nie mieli.
psa Czarka w dziecinstwie mialam i Cezarym jakos to nie przeszkadzalo, wrecz odwrotnie, zawsze mogl liczyc na kawalek kielbaski od imiennikow :wink:

3 polubienia

U mnie w ogrodzie żyje jeż Stefan a na blogu trudne zagadki zadaje mrówka Zofia

6 polubień

Mieszkałam w bloku, nowo oddanym do użytku. Taka sytuacja: jadę windą z panią z dzieckiem i panem z pieskiem. Pani mówi: Zobacz Agatko, jaki ładny piesek. Pan się uśmiechnął i mówi do pieska: zobacz Agatko, jaka ładna dziewczynka.

3 polubienia

Imię Jarek to brzmi dumnie. Inne koty zazdro

3 polubienia

To ja czesto, gdy idzie sobie panienka z malym pieskiem mowie ni to do siebie ni to w powietrze:

– Jaki ladny kotek … I obserwuje dyskretnie reakcje otoczenia

Ostatnio tak bylo wczoraj, gdy sie gramolilem na szlaku pod gore.
Dam z pieskami troche bylo, wiec mialem zabawe.
Gdy z psiunami szli faceci, trzymalem kluk na klodke …

3 polubienia

Mam królika Stefana! :rabbit: :revolving_hearts:

3 polubienia

dobrze, ze nie kroliczyca bo by byla Stefanka?
image
krolikow nie jadam ze wzgledow ideologicznych, stefanke jak mi ktos zrobi to jak najbardziej…

4 polubienia

Miała być Stefania ale wyszło jak wyszło! :joy: :joy: :joy:

3 polubienia

znajomi mieli kroliczka miniaturke o dzwiecznym imieniu Arnold.
Schwarzenegger to on nie byl, ale duzego psa dalmatynczyka w pionie ustawial ogryzajac mu pazury
ale dalmaty to takie dworskie psy - cieleciny…

3 polubienia

A my miałyżmy Gienia! (świnka morska)… :joy:

1 polubienie

Mój pies Topek zawsze mocno szczęka na inne psy. U weta zwykle czekamy na dworze by uniknąć. Raz byliśmy u weta weszła pani z czulalą w sukience i z kokardka na głowie. Pisek nie pani. Mój Top przyglądał się że zdziwiona mina i wreszcie uznał ze to coś to nie pies. I nie szczekal.

4 polubienia

Moja suka Moni. Mówimy Monika. Wymyślił mój Tato na część Moni z Klanu kiedyś chętnie to oglądał.
Mielismy też kota Czarka a wcześniej kotkę Florentynę. I Filemona - to też ludzkie imię. A sąsiad psa Kaśkę.

3 polubienia

Kraba Bartłomieja nie muszę chyba przedstawiać😋

10_2119d5962678a87738aa4be22fbcb088

Dzieli szklany dom z innymi krabami Kacprem, Melchiorem i Baltazarem oraz krewetkami Beatrycze i Sensibar.

3 polubienia

Jacy piękni!!! :crazy_face: :expressionless: :expressionless: :expressionless:

1 polubienie

Czym je karmisz?
To akwarium slonowodne?

Generalnie uważam za głupie nadawanie zwierzętom ludzkich imion.

Mięcho wcinają. Mrozone, ale rozmrożone i dobrze wypłukane rybki. Krewetce można podać marchewke, selera lub buraka, ale to parametry wody psuje pH, nitrity, nitraty, etc.
Beatrycze nie pogardzi też padliną, a i rybkę w swoje nożyce potrafi upolować.
Aqua słonowodne.

Baltazar z Mandarynem

Jacek i Agatka

A taki Picasso mi się marzy, ale to 30cm bydle, hulaka i rozrabiaka.
670d7726c3d94ba8cf7b4c132458e89d

2 polubienia

Fajna rybka.
Trzymasz to towarzystwo razem? I sie nie pozabijaja?

1 polubienie