Pięty, pięty co jest z wami?

Zakuty leb?

1 polubienie

@elsie tak, widzę dużą różnicę między moimi piętami, kiedy chodzę zawsze w płaskich butach i piętami dziewczyn śmigających na co dzień na obcasach, przy czym one dbają o stopy dużo bardziej niż ja. W podobnym wieku mają już mocno popękane. Ja-przesuszone, ale bez pęknięć. One-krem do stóp min. raz dziennie, raz w tygodniu maska, peeling itd., pedikiur regularnie. Ja-najtańsza możliwa (domowa) “maska” do stóp raz na tydzień, dwa, koniec.

2 polubienia

Albo to

To jest po prostu jednorazowy peeling kwasowy z dodatkiem jakichś nawilżaczy tak na 1 rzut oka :slight_smile:
Do stóp nadają się mocniejsze peelingi kwasowe lub gruboziarniste mechaniczne, np. cukrowe, kawowe, z nasion itp. Ogólnie takie mocne zdzieracze. Takie gruboziarniste scruby do ciała też zwykle się nadają. Wychodzi taniej, jak coś :wink:
W przeciwieństwie do peelingów do twarzy, które mają byv delikatne-najdelikatniejsze są enzymatyczne (polecam, zwłaszcza do cery wrażliwej, suchej i trądzikowej), mogą być też delilatniejsze kwasowe i ostatecznie drobnoziarniste, najpopularniejsze, ale to już wielu cerom nie odpowiada.
Aha, i po nałożeniu jakiegokolwiek kremu lub maski na stopy, co ma się wchłonąć, najlepiej założyć bawełniane skarpetki.

1 polubienie

@vera223, nie szarżuj, ja i trądzik ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To tak ogólnie, skąd mogłabym wiedzieć, jaką masz cerę? :innocent: Mam problem z określeniem własnej jednym typem :joy:

1 polubienie

Nie mam cery, mom syna :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Widze że temat poszedł wam w pięty :wink:

3 polubienia

Piętologia, normalnie. :grinning:

1 polubienie

Dawno temu Szymon Majewski ( wielokrotnie) powtarzał, że ładne stopy kobiece bardziej go podniecają niż inne części ciała, taki fetysz ma, lub miał.

1 polubienie

w Piętaszka wręcz
choc w oryginale Piętaszek mial na imie Piątek

1 polubienie

Ja zauwazylam znaczna poprawe kiedy szpilki odstawilam do szafy…

1 polubienie