Plan lekcji na dziś..?

Żeby nie było na Fb jednej pani polonistki to znalazłam… i postanowiłam się podzielić.

Edit: Czy poczucie humoru ( nauczycieli) musi mieć jakieś granice? Czy mogą sobie wstawiać co chcą na Fb czy inne portale społecznościowe?

3 polubienia

Bardzo mi się to podoba. Dowcipny i trafiony sarkazm.

6 polubień

bo ja wiem? w liceum mialam nauczycieli ( a lekcje wtedy w sobote tez byly, jedna w miesiacu byla wolna), ktorzy razem z nami sluchali na przytaszczonym z domu tranzystorku 60 minut na godzine i zasmiewali sie razem z nami do lez.
ja sadze, ze specyfika FB wymusza na nauczycielach pewne ograniczenia - jedni traktuja swoj profil jako tablice ogloszeniowa, ze jak uczen na lekcji zajmowal sie mordowaniem nastepnego kosmity w telefonie to zadane lekcje znajdzie w twarzoksiazce, inni probuja tak bardziej po kolezensku trafic do uczniow.
a znajome nauczycielki poza jedna, ktora wlasnie FB uzywa jako tablicy pozostale swoje konta prowadza pod pseudonimami.
i raczej malo zdjec wstawiaja na profil publiczny.

1 polubienie

Pierwsze cztery mogą być, ostatniego nie cierpię, gorsze niż mydło w płynie.

3 polubienia

Co w tym złego?

3 polubienia

Botanika.
image image image image

5 polubień

nalewka na karaluchach… do nauki jezykow obcych to lepsze byloby cos takiego?

lzejsze i dwujezyczne?

3 polubienia

Oł yeah! botanika trafia w me kubki smakowe bardziej… pomarańczowa…mmmm herbatę właśnie piję pomarańczową.

Podejrzewam, że niebawem posmakuję Lubelskiej :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :upside_down_face: :wine_glass:

3 polubienia

Fajne ale…Brak wina dyskwalifikuje to szkolnictwo.Błąd w podstawie programowej.

4 polubienia

Nooo wina Więc wiedza o społeczeństwie i

6 polubień

Nie widzę w tym nic złego. Lepsze to, niż zdjęcie talerza z restauracji, bo widać jakąś myśl autorki :slight_smile:

4 polubienia

Przeciez podalam w ramach dodatkowych zajec z jezykow obcych.
A mozna jeszcze na lekcje genetyki
El perro verde - zielony pies
https://www.vinoseleccion.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/e/l/el-perro-verde-blanco-sc.jpg

2 polubienia

Kiepska ta Twoja szkoła, mało lekcji… :wink:

5 polubień

A gdzie muzyka???

image

4 polubienia

A gdzie poezja?

1 polubienie

To już malarstwem zatrąca… :joy:

Co to jest za jakas patologiczna nauczycielka?
Pewnie jeszcze ma uczniów w znajomych na Fb.

1 polubienie

Też mnie to poruszyło… Ja rozumiem gdyby uczeń coś takiego zamieścił… ale nauczycielka ??? ( nie znam babki, natrafiłam na jej profil przypadkiem).

1 polubienie

Bo takich nieobytych ludzi biorą do pracy w szkole. Bez gustu, kultury, wiedzy i profesjonalizmu. Tylko w Polsce nauczycielem może być każdy po kierunkowych studiach + podyplomowce z nauczania. Nauczyciel to człowiek, który powinien być godnym naśladowania, a nie pani która myśli o chlaniu.
Zamiat wykorzystać narzędzie jakim jest Fb do propagowania czytelnictwa (wiadomo, że uczniowie zawsze przeszperaja sociale nauczycieli), to taki syf. Wstyd mi, że tacy ludzie zatrudniani są w szkole

1 polubienie

paskudztwo jak rzadko.
tyle, ze ladnie sie prezentuje w trakcie nalewania.
to w zasadzie moznaby podciagnac pod lekcje chemii?
https://www.elleman.pl/uploads/media/default/0005/33/14acf2776dfd055f7d1b5c8e78dca83a53933b4c.jpeg