Płonące maszty 5G

Jak zwał, tak zwał, a wariantów jest wiele.

2 polubienia

Czyli; precz z masztami! :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Racja. Przecz z masztami bo prędkość zabija!!!
:wink:

3 polubienia

5G czyli 5. stopień zaGrożenia.image
Praktycznie to my tego 5G jeszcze nie mamy, dopiero maszty, anteny stawiają, a już tyle ofiar. A jak zaczną emitować to g…image

3 polubienia

No patrz jakie ze mnie głupie ciele, pierdołami sobie głowę zapycham, a wystarczyło sprawdzić ile taki maszt waży, i co się z głupią babą stanie, jak jej to na łeb spadnie.
Można? Można. :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Com chciała wiedzieć, to wiem, dziękuję za opinie z dodatkiem przedniego dowcipu.
:thinking: dowcip, no właśnie, coś humor Wam dopisuje :thinking:
Chłopaki! Chyba źle zinterpretowaliście zalecenia, tam coś było:
Często myj ręce
Noś maskę poza domem
Rób bezpieczne odstępy
Zdrowo się odżywiaj
Dużo pij

W ostatnim zaleceniu jest mowa o wodzie i sokach!
Chyba :rofl::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

5 polubień

Woda i soki? Toż to gorsze od tych masztów jest! :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Waryjot :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Od wody i soków rdza w człowieku się robi. Nie wolno tak ryzykować… :wink:

A z tymi płonącymi masztami to u nas wczoraj w dzienniku było nawet. Ja prdl. Żeby to jeszcze w Afryce na wiosce starganej wojną pokazali, ale to w tym samym kraju, który wybrał Johnsona na premiera :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

A o co chodzi z tymi 5G bo nie wiem?

1 polubienie

Będzie nowy standard transmisji danych komórkowych (5 generacja) co wymaga postawiania nowych masztów. No i oczywiście od razu pojawiły się teorie spiskowe, że to źle wpływa na zdrowie ludzi, że to celowo, itp.

3 polubienia

A jaki to może mieć związek z wirusem?
Druga rzecz że takie linie wysokiego napiecia są szkodliwe - nie wolno pod nimi budowac domów

1 polubienie

Ale maszty mie mają linii wysokiego napięcia, tylko nadają sygnał komórkowy.
A co do wirusa - niektórzy “spiskowcy” uważają że w ten sposób jest rozsiewany koronowirus. :slight_smile:

4 polubienia

@collins02 ludzie na nowe nieznane reaguja roznie - Nikola Tesla mial wiecej wrogow niz przyjaciol
technologia poslugiwania sie uporzadkowanymi wiazkami fal? pomysl nowy nie jest
jak to bedzie wplywalo na nasze organizmy? na razie jakos zwykle telefony komorkowe zostaly zaakceptowane a mialy powodowac raka mozgu

3 polubienia

To znaczy, że łatwiej i sprawniej będzie można też nas namierzyć w razie wu?

1 polubienie

Telefon już teraz można namierzyć z dokładnością do kilku metrów. Już tak robiłem, gdy młody zgubił telefon na boisku. Google pokazało na mapie gdzie leży i faktycznie tam był.

3 polubienia

Co do tego,nie ma watpliwosci.Ludzie wrogo odnosza sie do wszystkiego co nieznane.Nawet do poezji…

3 polubienia

I właśnie po tych zdarzeniach zadałam pytanie, wspomnieli w tym materiale jeszcze o Holandii i Francji.

2 polubienia

Budują maszty, gdzie będą montować anteny telekomunikacyjne 5G, dzięki czemu łączność bedzie nam furczeć i śmigać jak nigdy dotąd, taki "amerykancki wypas":wink:

3 polubienia

Europa pod tym względem jest dużo bardziej zaawansowana niż USA…

1 polubienie