Płyn do mycia WC

Nie, nie, mnie chodziło o rozcieńczanie dobrych słodkich win. Inaczej smakowała producencka Sangria, a zupełni inaczej ta z notatką na etykiecie z tyłu: rozlewana w Polsce ;( Była po prostu rozrzedzana i traciła smak.

2 polubienia

oj z sangria to jak z naszym bigosem
jedno i drugie? przepisu nie ma

Niedawno kupiłem taki ochrzczony płyn do mycia, już nawet ładnie zapakowany w bonusie dla klienta, a w innym sklepie zakupiłem identyczny z nazwy i o dziwo tej samej firmy. Odwiedziłem ten pierwszy sklep z obiema butelkami do wglądu, i obsługa pochowana po kątach już wiedziała po co przyszłem, poprosiłem o właściciela i wyszła babka która mi to sprzedała, zapłaciłem za 100% zawartości oryginału a było ok 50, babka dziwnie tłumaczyła otwarty korek / że klienci mogą powąchać, kto wącha chlor ! - poprosiłem o zwrot kasy nie zamiennik czy cokolwiek innego z oferty, na co właścicielka od razu przystała bo miałem też inną opcję. Pomimo że sklep co dzień zmieniał wystrój, wystawę czy produkty w regałach to po 2 miesiącach zniknął

2 polubienia

Podobno jest opcja w produkcji na dany kraj konkretnego środka, co tłumaczyła babka przedstawicielka niemieckiej firmy w UOKiK -. Dla Niemców ponoć tylko środki mocno zapachowe i skoncentrowane bo ich stać ! a identyczne trafiające do polski tylko niewiele się różnią, czym ? tego już nie dopowiedziała, JEDNYM SŁOWEM STAĆ NAS TYLKO NA OPAKOWANIE i 1/2 zawartości

1 polubienie

Ten akurat robi co powinien, bardzo gęsty i różnicę widać od razu, choć jego reklamy nigdzie nie zauważyłem, opakowanie mocno opisane w zastosowaniu czy np. pod względem zdrowotnym - reklamacje firma bierze na siebie, infolinia czynna tylko 8 h, dystrybucja tylko w wybranych placówkach

Jak coś, to soda oczyszczona nie śmierdzi, a dobrze chłonie zapachy. Ja używam nie do wc, ale do usuwania pozostałości po psim/kocim moczu, kupce lub wymiotach jak najbardziej.

1 polubienie