Po co Sejm tak głosował?

“Część złodziei celowo dokonuje jednorazowo kradzieży poniżej kwoty, od której kwalifikowana jest ona jako przestępstwo. Na razie jest to kwota 500 złotych, jednak Sejm przegłosował poprawkę, zgodnie z którą próg kradzieży ma zostać podniesiony do 800 zł.”
wynika z tego, że proceder złodziejski ma kwitnąć tak jak niepłacenie za mieszkanie wynajęte.

PiS to stan umysłu co tu dużo mówić

1 polubienie

Wybory idą.
Bieda się nasila.

2 polubienia

I już nie za bardzo z czego jest 500+ wypłacać.

1 polubienie

No tak: +refundacja inflacji. A Senat się nie zgodził.

1 polubienie

Trzeba było zwaloryzować dupuszczalną kradniesz. Złodzieje to też mogą być wyborcy PiS. Dajmy im żyć.

1 polubienie

Ale jak się zwaloryzuje to się nie przezimuje w więźniu :thinking: A tak można coś ukraść i się ma dach nad głową, kiedy mrozy.

Miejmy nadzieję że to będzie gwóźdź do trumny PiSu

2 polubienia

Nic w tym dziwnego.Inflacja,dewaluacja.Trzeba procentowo dostosować do średniej krajowej…i to jest normalne,że wykroczenie a nie przestępstwo ma wyższy próg czyli do 800 zł.

3 polubienia

PiS już szuka wyborców wśród drobnych złodziejaszków. :grin:

2 polubienia

Oni wszędzie szukają i niestety znajdują :wink:

3 polubienia

Lepiej już taczki szykuj i szukaj, gdzie najbliższa kupa gnoju, przyda się po wyborach… :crazy_face:

3 polubienia

Znalazłem.

5 polubień

To ma jakąś naukową nazwę, jak się kraj doprowadza do ruiny rozdawnictwem i takimi decyzjami, tylko nie zapisałam sobie. Wenezuela bis.

Tu nie potrzeba nazw naukowych to się nazywa GŁUPOTA

2 polubienia

Pamiętam gdy kilka lat temu PO podniosło ten limit z 200 do 500 zł to był lament że to po to, aby zmniejszyć statystykę przestępstw.

2 polubienia

Więzienia i szpitale psychiatryczne przepełnione pewnie a wybory trzeba wygrać :thinking:

Mam porównanie do polityki jak sie ja sprzedaje
Marketing góra :joy_cat::joy_cat::joy_cat:
Wiochę wybierano do sejmu od zawsze.