Po nitce do kłębka?

@Bingola, aż ciśnie się na usta pytanie: why?

No jakoś tak… Sama piszesz, ze jesteś charakterna!

1 polubienie

Jestem normalna. Coś, co często mnie różni od większości, to fakt, że nie ulegam większości.
Nie chodzi o prowokację, buńczućność, ja się nie boję odrzucenia przez grupę wyrażając swoje zdanie. Nie boję się, bo nie podpinam się pod grupki dla “bezpieczeństwa”.

A o co chodzi tym razem?Tropisz kogoś?Ktoś Ciebie tropi?
Nie mam obsesji na punkcie swych danych osobowych ani tym bardziej,zdjec z wakacji.
Ale tez nie mam i nie mialem z tym nigdy jakiegokolwiek problemu…

Nie wiem o jakiej kobiecie piszesz…ale też się kiedyś zdziwiłam, ‘forumowa’ uroda, nie ma nic wspólnego z charakterkiem człowieka… ale z drugiej strony, łatwiej przecież przelać frustracje życia przez klawiaturę, choć w realu można być uroczym słodziakiem…

1 polubienie

Zbyt personalnie traktujesz chyba me pytania. Czy mnie ktoś tropi? licho wie…

Arinkao. Bardzo ładna babka, o niej piszę :wink:

1 polubienie

Nie chcesz wiedzieć, że właśnie o niej pisałam :smiley: Choć jej nie widziałam tylko fragment twarzy to jednak z opinii innych słyszałam… że bardzo ładna.

1 polubienie

Tak. Kiedyś na forum ktoś organizował wybory Miss , wstawiła kilka swoich zdjęć. Moim zdaniem ładna z niej kobieta.

1 polubienie

Jakoś nie zaciekawił mnie wtedy ten temat miss wyborów… a szkoda, wiedziałabym jak wyglądacie :wink:

1 polubienie

Mniemam, że brały w nim udział same urodziwe osoby, te mniej pewnie nie:D A Ty brałaś udział? wiem że jakiś konkurs plastyczny też był organizowany… działo się kiedyś tam…

1 polubienie

Nie startowałam w tej zabawie, ale zdjęcia chętnie obejrzałam.

1 polubienie

Kto chciał, udział brał, a uroda rzecz względna :wink:

1 polubienie

Nie no, zasugerowałam się opiniami panów, pisali potem, że forumowe dziewczyny są takie śliczne :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Powiem Ci, są. Nie widziałam wszystkich, zapamiętałam wspomnianą A., Krewka Zośka piękne kobieta, Endorfina ma w avku swoje zdjęcie, widać jej urodę i ta od naszego Kacperka ( zapomniałam nicku), śliczna jest.

1 polubienie

Po “Małpiej kuracji” wszyscy dostają małpiego rozumu.
Przed chwilą obejrzałam ten film z M.Monroe :rofl:
image

1 polubienie