Po nitce do kłębka?

Wystarczy czytać uważnie co kto pisze, co wkleja… czasem po awatarze można kogoś namierzyć na innym serwisie, czasem po nicku… po nitce do kłębka i wiemy kto z kim pił wczoraj:D To pikuś ustalić cudze dane na necie, co nie? Jest tu użytkowniczka, która nie kryła się co prawda ze swoim wizerunkiem, wkleiła swe zdjęcia nawet, a jak wklejała z FB zdjęcia to chcąc nie chcąc pokazywały się też jej dane personalne…
I jak tu bezpiecznie coś wkleić… trzeba mieć łeb jak koń… Tu jest małe grono userów… większość się zna… jednak w wielkim internetu więcej ludzi grasuje…

Jeśli ma konto na fejsie ze zdjęciami, to chyba jej nie przeszkadza, że ktoś ją namierzy?

1 polubienie

Nie wiem czy ma ze zdjęciami, nie zaglądałam pomimo że mogłam.

1 polubienie

I o to w tym chodzi.
Jeśli ktoś upierdliwie ciekawski i do tego plotkarz, znajdzie sposób, żeby “odszukać” kogoś.
Normalni żyją swoim życiem.

1 polubienie

To fakt, ja już wiele osób namierzyłem tu i ówdzie, ale kierowała mną zwykła ludzka ciekawość, nie to, żeby zrobić z tego jakiś użytek.

4 polubienia

Normalni ludzie żyją również chcąc nie chcąc życiem innych ludzi, to nieuniknione w tym świecie z dostępem do netu. Nie uważam to za nic złego, nawet wtedy gdy ktoś umyślnie szuka po internecie forumowego kolegi czy koleżanki… Zwykła ludzka ciekawość. Co innego gdy chce każdego z osobna namierzać… hmmm jeśli zwykła ciekawość OK jeśli celem niecnym, to się włos jeży…

1 polubienie

O właśnie identycznie odpisałam, nie widząc wpisu…

1 polubienie

Dokładnie tak. Zobaczyć kogoś przez ułamki sekund, dowiedzieć się jak nasi rozmówcy wyglądają, to jedno.
Grzebanie w ich danych ze złym zamiarem, to insza-inszość.
Na forum większość z nas pokazała swoje zdjęcia, to mi wystarczy.

1 polubienie

Twojego nie widziałęm :slight_smile:

2 polubienia

Ja Twoje tak. Kilka razy :wink:
Wszystko wystawiane tu, na forum.

1 polubienie

Przecież miała @efka w awatarze swoją fotkę i w maseczce… :smiley:

1 polubienie

I okularach przeciwsłonecznych :rofl:
Czoło mam spoko :rofl:

1 polubienie

Spoko… @Bingola ma wyobraźnię… przestrzenną :smiley:

1 polubienie

A co tu sobie wyobrażać?
Wiecie ile mam lat, że mam brele, krótkie włosy. Nie robiłam tajemnicy ze swojego wyglądu, D…y nie urywa od dawna :wink:
To chyba 3 lata temu robiłam i wstawiłam na forum

Że względu na treści chronione, zdjęcie zostało usunięte zgodnie z ustawą 666 paragraf jakiś tam :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Ej no nie wyglądasz @efka tak groźnie jak myślałam :smiley: wręcz sympatycznie wyglądasz…

1 polubienie

Całe szczęście nikt mnie na Facebookach, Instagramach nie znajdzie. Po prostu tam mnie nie ma. Więc jestem martwy dla ludzkości :wink:

2 polubienia

NO włąśnie, ja tez sobie Ciebie “groźniej” wyobrażałem!

2 polubienia

Lata wstecz, miałam jeszcze większy wygląd słodziaka, mimo krótkich włosów i praktycznie brak makijażu, dość kobieco wyglądam.
Osobowość mam inną, nie jestem typem kociaka, kokietki itd, charakterna jezdem :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Humoreskę czy mnie?

Mnie tu jedną osoba zaskoczyła wyglądem. Strasznie pyskata, a bardzo ładna i kobieca.

1 polubienie

CIebie!

1 polubienie