Po przebudzeniu serce wali jak oszalałe

o cooorva jakos to mnie ominelo
choc paw zjedzony przez mewy zaliczony

Jeślibyśmy nawet dwieście lat żyły, to i tak zawsze znajdzie się coś, na widok czego oczy nam się szerzej otworzą ze zdumienia. Dlatego życie jest takie fajne, co nie?

1 polubienie

No i weź damą bądź i mi się tu nie wyrażaj, bo ja z Ciebie przykład biorę. Jak mi źle zaprzykładzisz, to… sama wiesz, co :rofl:

1 polubienie

mozesz sie usmiac - bylabym dobrym patologiem
z medykami i wetami to bywa, ze nie daj Bog rano na kacu potrzebuje aspiryny nie konsylium :slight_smile:
co do dentystow - sasiadka nia byla, przyjaciel jest , ale profilaktycznie wole lekarzy z gatunku po znajomosci omijac. bo jak sobie przypomna?
a i leczenia na odleglosc unikac
diety, ziolka i tego rodzaju sprawy? rozsadnie stosowane jak najbardziej tak

2 polubienia

Zle śpisz…
Masz jakis “ogon” spraw niezalatwionych i idziesz z tym do łóżka.Koszmary moga byc oczywiscie takze i bez powodu ale takie impulsy bez przyczyny to raczej rzadkosc.W kazdym razie brak przyczyny doskonale rozumie Twoje cialo i…bawi sie dalej.Wiec nie o to chodzi.
Zafunduj sobie jakąś ulge.Pogadaj z przyjacielem,nakrzycz na sasiada [oczywiscie jesli jest za co…] biegaj ile wlezie,posluchaj Chopinowskiego koncerttu,no.1,seks lub…film w ktorym H.Bogart mowi do esesmana,“Sa takie dzielnice w NY ktorych nie radzilbym zdobywać” :smiley:
Po prostu,Twoje cialo,Twoj mozg nie jest bezludną wyspą.I na to co sie w nim dzieje,wpływ ma to co Cie otacza.

2 polubienia

nie do konca tak jest @collins02
fobii czy strachow nie pozbedziesz sie przez rytual wieczorngo mycia zebow i szybkiego pomyslu na zycie w dniu nastepnym
to co proponujessz jest polsrodkiem
co do dzielnic i Bogarta? nie musze daleko szukac

2 polubienia

Wcale tego nie sugeruje.
Nie ma zlotego środka.Wiem natomiast jedno.Ludzie o nieuporzadkowanej osobowosci,sa podatni na "nieuczesane"impulsy z zewnątrz.Zresztą byloby czystym idiotyzmem gaworzenie o jakims leku ktory ma uczynic niby co takiego???
Marzenia o shangri las?
Nie wierze w sny oderwane od zycia.A jesli nawet to i tak,raz na jakis czas.

Uważam tak samo jak @Devil. Łyknąć tableteczkę propranololu (nie uzależnia, ale na receptę od internisty!).

Zacznij od nawodnienia organizmu. Nie jesteś na diecie ?
Możliwe, że nawet nerwica. Kiedyś miałam coś takiego i lekarz kazał mi jeść magnez z potasem, oczywiście nie diagnozuje Cię, ale suplementacje może wprowadzić.
O lekarzu i diagnostyce pisała nie będę - wiesz przeciez.

1 polubienie

Zgłoś sprawę lekarzowi pierwszego kontaktu, EKG zrobią Ci podczas wizyty. Kup ciśnieniomierz i mierz sobie ciśnienie przynajmniej przez tydzień rano, zanim wstaniesz. Jeśli nie chcesz kupować zmierz od czasu do czasu w aptece lub przychodni.

1 polubienie

Wybacz @humoreska ale to jest co najmniej niemądre.

Spoko. Nawet gdyby nie ustąpiły objawy opisywane to…i tak bym nie poszła.

Właśnie na diecie nie jestem ale nie jem duzo ani nawet wartościowo ( ostatnio). Z magnezem spróbuję nawet kupiłam. Suplementy olałam ostatnio też.

1 polubienie

Akurat mam ciśnieniomierz, więc podiagnozuję się.

Nie lekceważ.

lepiej idz do lekarza - co prawda nie ma niczego gorszego od udzielania porad medycznych przez neta, ale jesli chodzi o tachykadrie to mnie z niej wyciagano ponad rok, metoda eliminacji ewentualnych przyczyn. ale w pierwszej kolejnosci lekarz musi ustalic czy nie masz arytmii i sam miesien sercowy jest zdrowy - czy nie ma zmian fizycznych.