Pociąg do innych ras/kultur?

Kochliwy ten Twoj idol , tyle żon :wink: musiałam sprawdzić.

Dla każdego coś miłego.

https://previews.agefotostock.com/previewimage/medibigoff/6aaba629781b18f518b654cd75c45755/uai-01359369.jpg

2 polubienia

No, ruch**by :rofl:

Mój ładniejszy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja raz widziałem jadąc autobusem przepiękną Murzynkę, miała urodą modelki, siedziała naprzeciwko, nie mogłem od niej oderwac wzroku. :slight_smile:

1 polubienie

Hmm… tylko raz podobał mi się czarnoskory facet. Ale to bardziej chodzilo o jego jajcarski charakter i o to jak dobrze mi się z nim pracowało i rozmawiało.
Ogolnie nie zwracam na to za bardzo uwagi… swojego przyjaciela znałam chyba z rok zanim się zorientowałam, że jest mulatem :joy: no niby jest brązowy, ale nie widziałam w nim cech typowo murzynskich.

Nawet miss Hiszpanii poderwal. A swoją drogą trafiła kosa na kamień, bo dla przyszłej baronessy Thysen małżeństwa były raczej droga rozwijania kariery osobistej niż do grobowej deski…

1 polubienie

:rofl::joy: Pozwolę sobie mieć zdanie odrebne

1 polubienie

Jak pisałam czarnoskórzy pod względem urody też się różnią, nie wszyscy są “typowi” grubokoscisci z płaskim nosem i wywinietymi wargami jak po kuracji silikonowej.

1 polubienie

Pozwalam :stuck_out_tongue_winking_eye: szczególnie , że miejsce w mym sercu zajął inny aktor , Sandokan :stuck_out_tongue: Kabir Bedi , a potem pustka i pojawił się Grzesiu Ciechowski.

Grzesia miałam okazję poznać zanim zaczęli o nim mówić TEN Ciechowski. Sympatyczny gość, ale ciągle się spieszyl, jakby czuł, że za dużo czasu nie ma.
A Kebir Bedi? Tak sobie. Wolałam mniej egzotycznego Franco Nero.

2 polubienia

Sprawdziłam tego Twojego Franko , ładne oczy :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ja tez raz taka widzialam. Az mi bylo wstyd ze sie przygladam, istna pieknosc!

Ja to nawet chciałem jej ukradkiem pstryknąć fotkę, ale jakoś sie nie zdecydował. Cudna była!

1 polubienie

To chyba nie znasz literatury angielskiej

@Bingola

Ale w pytaniu mowa jest o pociągu, a nie o autobusie.:joy:

2 polubienia

Ojjj z fotka to juz bylaby przesada! Ale czarnoskore kobiety potrafia byc przepiekne!

A metro moze byc? Pozy tym ja nie mialam “pociagu” tylko patrzylam jak na PIEKNO!

A ja mam pociąg…, do piwa… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ciemnego czy jasnego ? :stuck_out_tongue:

2 polubienia