Podatki

Dopłacacie, czy dostajecie zwroty z podatków?

Za zeszły rok zwrócą mi całe 189, 44 euro. :joy: Bywało lepiej.

W tym roku na zero.

Niecały tysiąc euraków mają mi oddać i czekam teraz za tym jak za zbawieniem …

A ja coraz więcej dopłacam, by coraz większe zwroty inkasować. Podliczając wszystkie podatki i daniny jakie w ciągu roku opłaciłem w postaci PITów, VATów, ZUSów, SRUSów, opłat: paliwowych, cukrowych, skarbowych, akcyz, podatków gruntowych, majątkowych i Putin wie czego tam jeszcze, jestem cholernie dużo na minusie.
Dokładnie tak samo, jak każdy z nas tu obecnych. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Mi zwrócą 4 złote.
kupię sobie batonika. :joy:

3 polubienia

Jest taki wskaznik, od ktorego dnia w roku przestajesz utrzymywac panstwo, za zaczynasz zarabiec na siebie.
https://www.google.com/amp/s/businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/praca/dzien-wolnosci-podatkowej-co-to-jest-kontrowersje/5z3rv65.amp

1 polubienie

Kup dwa … na moją odpowiedzialność. :joy:

1 polubienie

A masz rację. Majowe święta będą, to trzeba je jakoś uczcić i zaszaleć :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Dostałam duży zwrot za fotowoltaikę :slight_smile:

3 polubienia

Wyglada mi to na działanie podstepne, ponoc od slodyczy zeby sie psuja? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Wskaźniki dla frajerów. Tak się składa, że wszystko co robimy, robimy dla kontynuacji państwa w którym mieszkamy i ciągłości kolejnych rządów. Każdy grosz czy inny eurocent, jakim obrócimy na rynku jest opodatkowany na rzecz państwa, każda przepracowana milisekunda jest opodatkowana na rzecz państwa, nawet po śmierci przynosimy państwu profity z tytuły opodatkowanych usług pogrzebowych i innych rzeczy wynikających z tej okoliczności.
Oczywiście można by było zaszyć się w jakiejś ziemiance w Bieszczadach i żyć tylko tym, co zbierze i upoluje się w lasach, rzekach i na łąkach … ale obecne życie jest deko przyjemniejsze. :wink:

2 polubienia

I tak w Bieszczadach Cie znajda.
I kaza zaplacic zalegly VAT :wink:

1 polubienie

Gdybym robiła tylko to, co zdrowe, to życie mogłoby stać się troszkę mniej przyjemne. Nie chcę :joy:

2 polubienia

Nie. Zamkną w psychiatryku, gdzie personel będzie za opiekę pobierał opodatkowane wynagrodzenie, które będzie mógł wydawać na opodatkowane towary i usługi. :joy:

1 polubienie

Nic mi się nie należy. Nawet na dzieci

1 polubienie

Chyba 3 lata temu,dostalem jakies 150 funtów ale od tego czasu,ani zwrot,ani doplata.

1 polubienie

Od iluś tam lat, rok w rok wychodzę na zero.

1 polubienie

CIT nie zwracają a VAT oj nie zaryzykuję prosić o zwrot bo to gwarancja w ciągu tyg kontroli.

1 polubienie

Dopłacam ale niewiele.

1 polubienie