Podczas lotu samolotami, zwłaszcza w czasie wznoszenia, gdy silniki

pracują z maksymalną mocą, nachodzą Cię refleksje, że gdyby one silniki nawaliły, to nie byłoby co zbierać razem z nami z takiej nieharmonijnej maszyny z przeciętnie trzystu ludźmi?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

na jakim etapie jesli chodzi o budowe samolotow sie zatrzymales?

2 polubienia

na etapie: Panie pilocie - dziura w samolocie :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

najslabszym ogniwem w lancuchu to jest pilot samobojca i ptaki a nie silniki

Ostatnio jak się zastanawiałam, jadąc busem, że gdyby doszło do wypadku, byłoby bardzo niebezpiecznie i że zbieranie “zawartości” do kupy byłoby zadaniem karkołomnym - pojazd wziął udział w niebezpiecznym wypadku. Tak, że nie warto za dużo analizować.

1 polubienie

Ja się zastanawiam, czemu buduje się takie iglice?

Niech spadochroniarz leci i na taką wpadnie … Trup murowany …

Stop iglicom!

4 polubienia

Podczas rozważań możesz ukierunkowywać swoją energię, gdy podczas snu nad niczym nie panujesz.

@harmonik Dzięki za radę. Następnym razem ukierunkuje swoją energię na coś pozytywnego. A co z energią innych pasażerów, jechało nas ok 13 osób. Większości się spieszyło i stąd ta zła energia i ten wypadek… zapewne…

1 polubienie

@harmonik W tej odpowiedzi była ironia, tyle że brakuje emotikon, żeby to odpowiednio wyrazić. Tak że :upside_down_face:

Cywilizacja to nie jest mądry wynalazek. Np. nie do końca głupi Stalin nie latał samolotami, uważając je za bardzo podatne na awarie i zamachy…

Stalin miał 164 cm wzrostu … Też mi wielki …

1 polubienie

@harmonik Po co latać samolotami, można spokojnie wykitować w domu na skutek zakarzenia odleżyn, albo zderzyć się z drzewem, które wyrosło w skrajni chodnika a przyłbica zaparowała…

3 polubienia

@benasek Hmm, Napoleon też był niski i Jarosław też jest niski… Jeszcze kilku by się znalazło…

dobry bus jest w stanie sie rozpedzic do szybkosci statującej awionetki
tyle ze skrzydel mu brakuje

1 polubienie

Latanie samolotami należy do dużego zaawansowania cywilizacyjnego, bez wątpienia znacząco patologicznego.

Poleciał raz do Teheranu poza tym czego oczekiwać po paranoiku

2 polubienia

Nie wypada tak nazywać Stalina, bo to on z Żukowem pokonali groźny Wehrmacht Hitlera. Ten to był bezmózgiem.

Dobra śmierć to szybka śmierć

3 polubienia

Szybka agonia:

3 polubienia

Nie wypada to bronić tych “panów” bo to jest policzek dla ofiar tamtego reżimu poza tym to stwierdzenie faktu o czym każdy kto ma pojęcie o historii wie i to najdelikatniejsze określenie jakiego można wobec niego użyć Poza tym bardziej jak oni to Wermacht pokonała jak już to rosyjska zima i Ameryka i Anglia też w wojnę jakiś wkład miały

2 polubienia