Podoba wam sie maseczka Nergala?

W niej zeznawał w kolejnej sprawie dot. obrazy uczuć religijnych
https://crowdmedia.pl/wp-content/uploads/2020/05/IMG_3907.jpg

5 polubień

Kiedys do tego sluzyly podkoszulki.
O tempora, o mores…

1 polubienie

Błąd. Jebie się z przyjemnością. Więc jebanie pisu zostawmy masochistom.
Natomiast wywalenie pisu na śmietnisko historii jest prawdziwą rozkoszą.

10 polubień

Obawiam sie, ze popularniejsza bedzie taka

5 polubień

Powinni wieszać na latarni za takie coś… Odpowiednie służby jakieś czy coś. Zwłaszcza takich pajacy jak on :rofl:
Słyszę ten jego nick od mnóstwa lat a do tej pory nie mam ochoty zobaczyć nawet jego kariery… Kojarzy mi się z disco polo TVN opozycja lewak Tiger bonzo Maciej szczur muzyczny Najman tęcza anty kk… No napisałem wyżej PAJAC :rofl:
Zaraz pewnie @Devil napisze WYJDZ bo to pewnie ktoś ważny poważny warty szacunku dzięki swoim osiągnięciom i zasługom dla czegoś :rofl: nie nie wierzę… To już mniejszy wstyd w towarzystwie powiedzieć że lubi się disco polo niż nergala :rofl: co za porównanie… Sorki disco

Tiaa disco polo :joy::joy::joy:
I Nergal?
Wyjatkowo utalentowany muzyk, a ze “nieco” skandalista i antyklerykal nie kryjacy sie z pogladami? Gatunki muzyki jakimi sie zajmuje tez sa takie :grinning:. Ja tam Ci nie kaze wychodzić, ale posluchac.
https://youtu.be/05hAQWiX4F4
Jest szansa, ze sam sie ewakuuejsz

3 polubienia

Nie da się tego słuchać xd nie nazwał bym tego muzyka XD

Ni bardzo lubię tego osobnika, ale maseczkę ma ładną :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Czyli jednak disco polo? :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

On robił to, zanim było to modne :wink:

3 polubienia

Ostatnio jakoś podejrzanie często pewne rzeczy z bliższej i dalszej przeszłości zaczęły pasować do obecnych czasów i sytuacji bardziej niż do tych, w których były pierwotnie wypowiedziane.
Hmm.

3 polubienia

Ładna… Patriotyczna taka…

2 polubienia

Zależy w jakim towarzystwie.
Nergal jednak troszkę od Disco Polo się różni, mimo że jest przygłupem, to wśród Żenków i innych Słabomirów mógłby uchodzić za geniusza :stuck_out_tongue_winking_eye: Nie mówiąc już o tym, że zrobił karierę światową w przeciwieństwie do gwiazd Disco Polo :joy:

1 polubienie

Niech bym pwiedziala nawet zartem moim znajomym, ze lubie disco polo? Ostracyzm towarzyski murowany.
Techno to by jeszcze strawili, ale rap bylby juz powodem, zeby mi wiecej nie polewac…

1 polubienie

Szczerze mówiąc cenię sobie Stachurskiego i zwisa mi co inni pomyślą o tym :grin: (moi przyjaciele i rodzina wiedzą o tym).

Az musze jutro posluchac, bo z polska muzyka popularna rozwod wzielam ze cwierc wieku temu :stuck_out_tongue_winking_eye: