Podoba wam się obraz który chcę kupić do pokoju?

Po remoncie więc trzeba dac coś na ścianę:
https://allegro.pl/oferta/nowoczesny-obraz-kobieta-roza-czerwony-woda-7535572000
Jakie macie obrazy w domu?

3 polubienia

Zależy od stylu w jakim urzadzasz mieszkanie - u mnie by nie pasował, ale ogólnie mi się podoba.

1 polubienie

Bardzo ładny, dla młodego faceta pasuje , jeśli jeszcze ściany będziesz miał białe lub popielate i białe meble , to idealny.

2 polubienia

Meble to i czarne być mogą, tylko kto nadazy kurz wycierac?

1 polubienie

Mam lekko popielate.

2 polubienia

Też powinno ładnie wyglądać.

1 polubienie

O gustach ponoć się nie dyskutuje, więc przemilczę ten temat.

2 polubienia

@okonek , syn robił remont i kupił czarną kanapę, spojrzał na nią kiedy był a jeszcze na pace i odmówił, na obrazku wyglądała lepiej , kupił taka

3 polubienia

Ja mam beżowa, ogólnie mówią, że jasne to niby szybko sie brudza, ale czarne kanapy i fotele są przytlaczajace.

2 polubienia

hmm…myslicie, że kurz i brud odróznia kolory i preferuje te jasniejsze?

@anon75849589 @okonek

2 polubienia

@Devil młody kupił coś takiego
600px_obraz-miedzy-falami-1-czesciowy-waski_12100217
Ma popielaty ściany, szafka RTV i stolik biały , zasłony czarne z białym wzorem

2 polubienia

Na czarnym bardziej widać brud i kurz , mam za sobą etap czarno - białych mebli .

@ZiraaeL już napisałam coś w tym temacie , miałam pokój czarno - biały i stale ścierką na ramieniu .
W jednej łazience mam na podłodze ciemne kafelki , koszmar , nikomu nie polecam , w drugiej już są białe.

Albo ten też mi się podoba:
https://allegro.pl/oferta/obraz-do-salonu-115x55-obrazy-drzewo-ptaki-7247439679?reco_id=36d00c1e-de1e-11e9-8eed-246e9680bda8&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

2 polubienia

Ten mi się podoba bardziej. Ale tamten tez ok. Albo: ten do salonu a tamten do sypialni.

1 polubienie

Sobie kupilabym takie
obraz-czerwiec obrazy-nowoczesne-cz%C4%99%C5%9Bciowe-kwiaty-storczyki-12311

2 polubienia

Sam pomysł na obraz niezły, ale ta czerwona róża jest kiczowata.
Podobnie te czerwone ptaszki .

Ale nie kupię bo nie lubię hahaha

Kurzy się tak samo, ale na jasnym mniej widać, więc można udawać, że się go nie ma :thinking: :yum:

1 polubienie

To z założenia ma być lekko kiczowate.