Podoba wam się obraz który chcę kupić do pokoju?

Nie pasuje do autora pytania

To środkowe by mi kolorystycznie pasowało.

1 polubienie

Mi też, miałam waniliowe ściany, niedawno zakleiłam częściowo tapetą i nic już tam nie pasuje.
Zaczynam być coraz bardziej praktyczna w umeblowaniu, już mam dość remontów co 3 lata.

1 polubienie

Przebiegła przebiegłość.

A mi się szykuje na wiosnę malowanie. I tak sobie myślę, czy człowiek musi mieć tyle rzeczy?

1 polubienie

Jakbym miała stawiać na obraz czy zdjęcie laski to coś bardziej oryginalnego!
Jak Ty sam @Devil!
Przecież Ty jesteś inny :stuck_out_tongue:
Szukaj dalej :stuck_out_tongue:

obraz-na-plotnie-pocalunek-29501-a74224 fototapeta-wzor-tapeta1010-kobieta-akt

3 polubienia

@anon80021811 jak Cie lubie… To juz wolę przypalone płatki owsiane na śniadanie przez tydzien niż na te obrazy patrzeć.

4 polubienia

:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

1 polubienie

@anon80021811 , tego nie wiemy czy pasuje czy nie.
@Devil często powtarza na forum , że nie lubi o sobie zbyt dużo mówić, jak już coś powie , stawia siebie w najgorszym świetle, a ja sądzę , że ma w sobie ogromny potencjał wrażliwca.

4 polubienia

Co widać po czerwonej róży na obrazie , który wybrał.
O tym samym pomyślałam !

1 polubienie

Ja zmieniłam niedawno mieszkanie , wszystko kupiliśmy od zera , dzieciak się męczy z graciarnia :rofl:

1 polubienie

@anon80021811 tylko numer 4 przełknę :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Albo te dwa wróbelki ? :thinking: co to kuźwa za ptaki ? :stuck_out_tongue:
Nie sądźmy po pozorach, szczególnie w necie , ja na forum też lubię robić z siebie francę :wink:

3 polubienia

:rofl::rofl::rofl::rofl::grin::grin::grin::grin:

1 polubienie

Na pierwszym “obrazie” widać dziewczę zapuszczającą żurawia na żurawie.

.ornitolog z Ciebie żaden @anon75849589.

2 polubienia

@ZiraaeL sugerujesz , że nie znam się na ptaszkach ?
Masz rację :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Calkiem fajny,podoba mi sie.

1 polubienie

Ty już o ornitologii nie pisz, mam jeszcze cztery zagadki ornirologiczne kolegi @Antykwa nad głową niczym miecz Damoklesa wiszące. :laughing:

1 polubienie

Soplicowo,mojej matki…3 reprodukcje “Żydow”,Rembrandta,reprodukcje “Praczki”,Gabriela Metsu…
Dwa obrazy po dziadku mojej zony,są mi nieznane…
Mam tez polne kwiaty ktore dostalem od matki mojej dziewczyny z polowy lat 90-tych.Piekne płótno…Ona powinna sie wowczas temu poswiecic!
Mielismy kiedyś dwumetrową kopie Madonny Sykstyńskiej,Rafaela Santi…Ale,jak to za komuny,trzeba bylo sprzedac to sie biednie robiło… :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Znasz historię @okonek, więc wiesz na czym ten miecz był zawieszony. Więc dla własnego dobra pozbądź się tej groźby.:rofl:

1 polubienie