Pokażcie mi swoje marzenia na obrazku

ja bym nie chciał wiele…
tylko wyglądać jak ten chłop i mieć tak wyglądającą żonę i domek.

1 polubienie

Nie wiem, coś mi się ruszają te postacie, bo tabletka zaczęla działać. Pomyślę o tym jutro…

1 polubienie

Parku Stryjski11

4 polubienia


Proszę bardzo…
Jedno z setek.

3 polubienia

Porąbało cię
Na starość bedziesz karykaturą :rofl::rofl::rofl:

@collins02 w srodziemiemorzu da sie zyc :wink:
Ale jak przychodza upały i brak wody? Dodaj do tego kalime czyli pyl pustynny i pchly piaskowe? Owady w rozmiarze max? To bedziesz mial zajecie
Owszem widok na morze?

Kompletnie nie rozumiem,co chcesz przez to powiedzieć…Tym bardziej ze na zdjeciu na brak wody sie nie zanosi…

Słonej wody, a pisze z doświadczenia
Nie wszysko jest turystyka :rofl:

Pytanie dotyczy marzeń.
Równie dobrze mogłabyś napisać koledze że nie każda laska cudna na zdjęciu,okazuje sie kobietą…
Lub coś w tym stylu…

a jaką tabletkę bierzesz se?

Moglabym. Spelnienie marzen czasem bywa rozczarowaniem miales kaca w Alpach? Widok jak z pocztowki a samopoczucie?

1 polubienie

W Alpach nie byłem ale polskie widoki pod śniegiem,zaspokajały moją ciekawość przez dlugie lata.Dopiero czeska alternatywa pokazala ze mozna to lepiej urzadzić…
I w ogóle,najwiekszym rozczarowaniem jest dla mnie kultura masowa w Anglii.Paradoksalnie nie dotyczy to tv publicznej w której szamba też nie brak ale i tak,oprócz policji,to najlepsze co UK daje z siebie.Obecnie.Bo historia i jej obrazowanie,to zupełnie inny temat.

BBC stara sie byc obiektywne.

Jak wchodzimy na osobiste tematy? Trochę deszczu popadalo i uczulenie mnie zlapalo w postaci kataru siennego :joy:

I na checiach sie skonczy :smiling_face_with_three_hearts:

Oni czerpią z takiej postawy,namacalną wręcz,satysfakcje.Ba!Obiektywizm wpisują nawet do obowiazkowych prawideł przy przyznawaniu obywatelstwa!
I musze przyznać że np. w stosunkach pracy,ma to swoje oblicze.Może tylko poza jednym…Człowiek sie tysiąc razy zastanowi,nim powie coś przeciwko czarnemu :angry:

To ja juz wole Hiszpanie.
Piwo tu co prawda podle, kapusty (wiem chce Cie otruc) czy ogorkow nie zakisisz, laktobakterie nie lubia zbyt wysokich temperatur.
Ale święto Moros y cristianos czyli beżowi i chrzescijanie jest obok Wielkanocy najważniejszą imprezą w Elche.
Na kolor skóry nie zwaca sie uwagi chyba, ze ktos zaczyna wchodzic na odciski.

My nie zwracamy ale czarny rasizm zwraca!
Widzialem to we Włoszech,widze na codzień w Anglii…Póki to są pojedyńcze pyskówy na ulicy,pół biedy [choć ciśnienie skacze! :angry:]
Ale z tego,niemal za każdym razem,mamy zamieszki"na tle rasowym".Co jest ewidentnym KŁAMSTWEM medialnym bo są to zamieszki wywolywane przez czarnych przeciwko białym a i często,całej reszcie.

1 polubienie

Ja chciałbym tylko niezmierzone bogactwo i nieograniczoną władzę nas światem. Czy tak wiele od życia wymagam? :joy:

image

4 polubienia

Jak ochrzczony to swój :joy:

1 polubienie

Zdrowia chcę :innocent:

2 polubienia