Polecam moją najgorszą osobę do przewodzenia Narodowi Polskiemu, która wszystkim

daruje ich winy i da szanse na nowe życie. Znacie mój program zbudowania w Polsce czterech bajecznych 50-milionowych HMP (Harmonijnych Miast Pierścieniowych), w tym 100 mln dla Polaków, a 100 mln dla gości z wielu państw i kontynentów.

Czy PiS może wygrać jesienne wybory do Parlamentu, gdy ujawnione zostaną jego skandale?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Odrębne zdanie podaję osobno

0 głosujących

Można powiedzieć, że pisowski kozak złapał w “Sowa & Przyjaciele” PeO-tatarzyna, a PeO-tatarzyn za łeb trzyma?

Pis wygra nawet jeśli nas rozbiorą ponownie…

1 polubienie

Nie jest to pewne.

Polecasz? Kaczyński to przy tobie Pikuś.

1 polubienie

Pewnie nie mówisz tego w negatywnym znaczeniu.

Pis wygra tak czy siak :smile:

1 polubienie

Oby te wybory nie skończyły się krwawą wojną domową na tle skandali PiS-u.

2 polubienia

Oby harmonik !

1 polubienie

A Ty na kogo będziesz głosować?

1 polubienie

Jeszcze nie wiem, jak ten indyk, co myślał o niedzieli…

1 polubienie

Dyplomatyczna odpowiedź :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Przede wszystkim jestem zdeklarowanym przeciwnikiem SLD i Wiosny Biedronia, choć nie jestem przeciwnikiem LGBD i homo, ale partie te są wg mnie najgorsze, bo wycyckały by Polaków na szkodliwe i oszukańcze szczepienia i in vitro.

In vitro to czasami ostatnia deska ratunku dla par, które bardzo chcą, ale nie mogą mieć dzieci!

2 polubienia

Chociaz raz sie z toba zgodze.
Jestes najgorsza osoba,do kierowania krajem
Juz nawet nie Kaczynski,ale i Stalin,przy tobie lagodny baranek.

1 polubienie

Pis swoje afery przykrywa socialem. Kozły ofiarne są przenoszone na inne stołki.

1 polubienie

Ale takie afery jak teraz, to były tylko z FOZZ-em.

Może w 2023.

@Devil chyba 2223)))

Zaprzej sie,zrob wszystkim na zlosc i nie prowadz zadnej kampanii,nawet wrzesniowej.
Jeszczetroche i przeczytamy,ze walczyles na Westerplate))

1 polubienie

Ty masz ten cały DSHN czy jak go tam zwał głęboko gdzieś. Gdybyś podchodził do tego poważnie, to byś się w końcu zabrał do roboty. Ale ty wolisz tylko pisać, pisać i pisać z którego nic nie wynika uspokajając własne sumienie, że coś robisz a wychodzi z tego błazenada której nie dostrzegasz boś ślepy jak kret.

3 polubienia