Pomeczowe zniesmaczenie?

Trener winien czy zawodnicy są nierefrmowalni?
O tym “zawodniku”, który notrycznie mylil przeciwników z piłką to szkoda gadać.
Idę się napić waleriany.

2 polubienia

Też mi nowość, że dostali wpier…

Ale z Vanuatu jakieś szanse mogliby chyba mieć …

3 polubienia

Straciłem 90 minut swojego cennego życia.

3 polubienia

Liczyłem na te 3 punkty. A teraz gdzie ich szukać? Z Hiszpanią? Buahahahaha…!!!. To jest śmiech przez łzy…

4 polubienia

Ja nie do konca. Po poerwszej straconej bramce siegnelam po robotke szyelkowa, a ze wzór powtarzalny i robi się prawie odruchowo to kawalek szalika na zime przybylo :wink:

2 polubienia

Odróbka była możliwa. Wiemy teraz, kim dla drużyny jest Krychowiak.

3 polubienia

Jak beda grac z Hiszpania to się barykaduje w domu, z gasnica, zeby sie ze wstydu nie spalic.

3 polubienia

Akurat z Hiszpanią, to nie jest wstyd przegrać. Ale nie tak, jak nasi siatkarze z Brazylią…

2 polubienia

Pytanie o styl przegranej?

1 polubienie

Ze Słowacją najgorzej nie było, żeby nie ta obrona. Miazga zaczęła się po drugiej żółtej dla Krychy.

1 polubienie

To byl chaos nie obrona.
Ja tam za duzo pilki noznej nie ogladam, ale czasem dla towarzystwa cyganka daje sie powiesic. Na tutejszch meczach ligwch lepiej wiedza co z pilka zrobić pod swoja bramka.
Fakt, Sousa to taki troche trener samobojca, ale tym razem to chyba na glowke skoczyl.

Ja bym Sousy tu nie obwiniał. Taka obrona to i za Brzęczka była. Kłopoty są ze skrzydłami w defensywie. Mimo, iż druga bramka ze środka.

3 polubienia

Nawet nie zacząłem oglądać. Żabula jak zwykle informowała …

Ić mi z tymi newsami - usłyszała ode mnie … :grin:

Ona bardziej przeżywa jutrzejszy mecz.

3 polubienia

Taki wynik sobie obstawiłem, szkoda że nie w płatnych zakładach, było by np na leki. Cóż taka tradycja w narodzie

Ej no ino się nie rozklejaj, ja bym cię napoił winem czerwonym, no i może zimny okład. Jesteś tu potrzebna

1 polubienie

Piwo lepsze dla mnie.

1 polubienie

To to wiem. Kiedyś też lubiłem, teraz to kicha - leki, jutro znowu szpital, badania przed szczepionką 9 miesiąc. Piwo mnie kusi, ciekawe czy pogotowie by zdążyło jak by co :thinking:

2 polubienia

Czerwonego wina w upaly nie pijam. Ale biale moze byc :wink:.
Z krewertkami na przyklad…

2 polubienia

To musisz wolniej to piwo pić, daj szansę pogotowiu… :crazy_face:

2 polubienia

Weż te krewetki wywal na najbliższy śmietnik i zacznij odżywiać się, jak człowiek. :stuck_out_tongue:

4 polubienia