Pomeczowe zniesmaczenie?

Ostatecznie białe może być, jeśli cię poratuje / rozweseli / fruti di mare mi się przejadło w Italii, ale jak lubisz to smacznego

Ale ktore mam wyrzucic?
Wszystkie smaczne :wink:.
image

1 polubienie

:crazy_face::dizzy_face::scream: o kurde - szach mat, zablokowało mnie. Zjedz ile musisz byle z smakiem. Ja wybieram głodówkę, te czółki porażaja

2 polubienia

W zeszły nowy rok zdążyłem tylko 1/2 szklanki piwa łyknąć - chyba specjal albo żubr, po godzinie skoczyło ciśnienie i wymiotowałem, potem straciłem przytomność, rano głowa bolała i problemy z równowagą. Rodzina zrobiła ponad 40 telefonów co ze mną, byłem blady, zaliczyłem mikro udar. Z piwem się nie wydałem

1 polubienie

Jakby Hiszpanie grali tak jak w koncowce caly czas to tam byloby kilka goli.
A swoją drogą pozazdrościć kondycji…

1 polubienie

Ogladalem bo w Anglii telewizja publiczna wypelnia swoja misje.A jesli nie daje rady,wspomaga sie kanalami typu ITV-4.A potem ogladalem wazny dla nas mecz,Hiszpania-Szwecja…
Jedno czego Polsce odmowic nie sposob to tego ze pisac mozna o tym w nieskonczonosc… :roll_eyes:
U nas wszystko jest na glowie.Nawet bramke strzelili dwaj,obok Bereszynskiego,najgorsi w pierwszej polowie…
Jak mozna na najwazniejszym turnieju,nie biegac?Jak mozna grac do tylu gdy sie przegrywa?Dlaczego w pilke potrafi grac jedynie Jozwiak a nadzieje wzbudza rezerwowy Puchacz?Dlaczego ta ekipa bez wzgledu na trenera,od lat gra ze strachem w oczach,przy czym jest to strach niemal paniczny gdy na drodze naszego staje pilkarz druzyny przeciwnej…Poza Jozwiakiem kazdy inny od razu podaje do bramkarza albo kopie do kolegi obok.Jakby chcial zrzucic odpowiedzialnosc na kogos innego…
Jakiego trenera trzeba aby to wykorzenil?
Celowo nie pisze o klasie pilkarzy bo te polowa z nich co tydzien potwierdza w calej Europie…Gdzie jest przyczyna tej notorycznej niemocy?Przeciez Slowacy nie pokazali niczego,procz wybiegania w wydaniu 3-4 zawodnikow…To bardzo przecietna druzyna ale jakby bardziej chciala…I to wystarczylo…
Na twarzach naszych bylo widac zmeczenie.A wiec nie przeszli obok meczu…Wiecej nie potrafia?A moze trzeba wrocic do starych zasad pana Gorskiego.Np. przestac zonglowac skladem w nieskonczonosc!
Na pocieszenie…Mecz naszych rywali grupowych to przez godzine jeden wielki bol zebow…Ale to moze byc zludna nadzieja bo wystarczy ze Hiszpanie podkrecili tempo a Szwedzi w 2 polowie wyszli z jakas kontra moze 3 razy?Po prostu dno…Marny mecz ale musze Hiszpanom oddac ze golym okiem widac ze to moze byc ekipa faworytow!
Najwiecej radosci czysto pilkarskiej przyniosl mecz Czechow i Szkotow.Waleczni jak zwykle Szkoci,grali,biegali,mieli sytuacje 90% i 100% a bramki strzelal jeden Czech o ktorym nigdy nie slyszalem…Czyli u Szkotow,niczym na Zachodzie…Bez zmian bo tak to z nimi jest,odkad pamietam.
A Krychowiak?Bezmyslny baran ale z drugiej strony,pierwszej kartki byc nie powinno.

3 polubienia

Wydaje mi się, że z Krychowiakiem mogłoby nie być przegranej. To tylko gdybanie, ale po jego zejściu, drużyna się całkiem rozsypała.

2 polubienia

Być moze ale to nie pilka plażowa i zawodnik z kartką,ktory gra jak tykająca bomba zegarowa,powinien zostać zmieniony!
I to znacznie wcześniej.

2 polubienia

Na jedno by wyszło. A w ogóle taki rutyniarz, jak Krychowiak nie powinien dać się złapać na dwie żółte. Niestety, po tym, co widziałem, zdaje mnie się, że ME mamy z głowy.

2 polubienia

Szwedzi są do ogrania.Tylko trzeba wyjść na boisko po to by wygrać!

1 polubienie

Odwróć tabelę i Polska na czele. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Słoweńcy też byli do ogrania.

Polska przegrała ze Słowacją, a Turcy z Włochami 3:0 :man_shrugging:

1 polubienie

Allah tak chcial…

2 polubienia

A w naszym przypadku ile dokładnie było bo zapomniałem :thinking: :man_shrugging: ?

A Szwecja z Hiszpanią 0 - 0 także Szwedzi bardzo dobrze pogrywali. Nie jestem wielkim fanem piłki nożnej, ale byłem w szoku szczerze powiedziawszy bo myślałem, że Hiszpanie są lepsi w nogę :man_shrugging:

A rzadko który mecz mi się tak podobał jak ten między Szwecją, a Hiszpanią… Jak dla mnie to działo się :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Mecz ogolnie byl slabiutki.
Luis Enrique, trener Hiszpanow nie ukrywal, ze trzeba kadre reprezentacji odmlodzic i jada w sporej części zoltdzioby. Jak sie uda to dobrze.
Celem jest mistrzostwo świata. Precz z mnimalizmem…

1 polubienie

Jakoś tak nie powiązałem faktów, że Ty mieszkasz w Hiszpanii to się będziesz bardziej interesować… Miałem na myśli to, że Szwedzi bardzo dobrze pogrywali, w tym bramkarz, który cały mecz w dużej mierze uratował i nawet Szwedom się zdarzało “prawie strzelić gola”, a z perspektywy Hiszpanii to faktycznie coś cienko to wyglądało chociaż też atakowali i to nawet częściej niż Szwedzi…

Jacy znowu Słoweńcy?

2 polubienia

Niestety nie da się tego odzobaczyć. :frowning:

2 polubienia