Pomeczowe zniesmaczenie?

Sędzia kalosz. Jak można przegrać mecz 1:2, trafiając dwukrotnie do bramki :thinking:

.góralu, czy ci nie żal.

1 polubienie

Pomyliłem się.

1 polubienie

Dobrze, że piłka mnie tak nie kręci tylko tenis. Przynajmniej dużo nerwów mam oszczędzone.
Chociaż Hurkacz zaczyna coraz bardziej mnie wkurzać.

3 polubienia

Ciesz sie ze nie kręci Cie kolarstwo,tak jak mnie…
Podobnej nędzy nigdy chyba w polskim kolarstwie nie bylo…Bodnar i Sajnok to kolarze ktorzy zajeli miejsca powyzej 110 w Tour De Suisse.Na 123 ktorzy dojechali do mety…
Kwiatkowski juz nawet nie udaje ze sie ściga i traci czasem ponad 30 min. na etapie…Kompletnie nie ważne co to za wyscig,wszedzie to samo…
Majka jesli w ogole wystartuje to pewnie w TDF.Byl liederem w Bora…Bedzie kelnerem w Bahrajn…Od czasu Szmyda,oni uwielbiają być najslabsi…Nie ścigać sie,nie walczyć…Ludzi w Polsce prawie 40 milionow a tej dyscyplinie biją nas na głowe doslownie wszyscy w Europie.Nie tylko Wlosi,Hiszpanie ale Belgowie,Holendrzy,Sloweńcy,Szwajcarzy i oczywiscie coraz silniejsi Anglicy…Maja swe gwiazdy Rosjanie,Irlandczycy,ostatnio nawet Wegrzy.Austriacy z Bora Hansgrohe to chyba najprezniej rozwijająca sie grupa…
A my mozemy sie chyba tylko rownac z Bułgarami i Rumunami…A śledze uwaznie wszystko w tym sezonie.Nawet to oczym na wp. nie znajdziesz ani słowa.Od tego jest cyclingnews bo mimo wszystko,trzeba miec pojecie.Na wp. mamy tylko kpiny i dziennikarski bełkot ignorantów.

3 polubienia

A po Grubbie i Kucharskim całe dekady w tenisa stołowego, to nędza u nas, panie…

Andrzeja poznałem osobiście, kuzyn koleżanki mojej żony.

3 polubienia

Ile przegramy z Hiszpanią?

Pewnie tyle ile im sie bedzie chcialo.
Nie chce obrazac wszystkich polskich zawodnikow, ale kondcyjnie nas zabija.

2 polubienia

Chyba nie będę tego oglądał. Cuda to się w Biblii zdarzały.

3 polubienia

Faktycznie.Powrót do poziomu potyczek z Mongolią.

1 polubienie

Tak się zdarza. Trener po meczu w szatni, każdego po kolei spoliczkował z liścia z pół obrotu, kilku dostało w dwa policzki. Wszyscy siedzieli cicho, wielu po spoliczkowaniu miało łzy. Chciałem skopiować artykuł albo link, ale nie dało się nic zrobić. Na FB jest też, tyle że skrócone dla widza - chyba drastyczne " trener się wypiął tyłkiem do drużyny " to wycięli

1 polubienie

A co ma mecz Turcji z Włochami do meczu slowacja
polska ?
W meczu Polski to niespodzianka, ale Turcja z Włochami według scenariusza xD

To że Hiszpania zremisowała że Szwecja, nie znaczy że nie jest dużo lepsza w nogę XD

3 polubienia

Ogolnie poziom klubowej pilki noznej w Hiszpanii i Polsce to niebo a ziemia.
I ogolnie stosunek do sportu nie tylko zawodowego. Stwierdzenie ruch to zdrowie nie jest pustym haslem.
Starsi ludzie spacerujacy z chodzikami to widok normalny. Jednym z pierwzych dzialan jak odpuszczali covidove zamkniecie to bylo ustalenie ram czasowych, zeby kazdy mogl w miare bezpiecznie choc pospacerowac.
A wracajac do sportu? Jedna z podstawowych inwestycji nawet a malych miejscowosciach jest postawienie wielofunkcyjnego pawilonu sportowego i wydzielenie terenu pod boisko.
W przedszkolach i szkolach kazda grupa ma swj dzien sportowy, kiedy ma okazje sie wybiegac. Nie jest to godzina wf… A i tak sa problrmy, komputery, cola i popcon zniwo zbieraja :wink:
No i lasuchy sa. Bez deseru obiad niewazny.
Czy nasi z Hiszpania wygraja? Obawiam sie jednej rzeczy - a o tym sie nie mówi - klimat.
Sewilla ma dosc specyficzny, wilgotny i bardzo cieply, wrecz upalny.
Slonce wali w czerwcu jak wsciekle, ziemia rozgrzana.
A do tego na czwartek i piatek zapowiadaja opady.
To bedzie sauna.

4 polubienia

Jedno zaiste nie ma nic do drugiego, ale hardcore, że jakaś Słowacja nas zjechała :confused:

A co do Szwecji to nie twierdziłem, że grają lepiej w nogę niż Hiszpania, a wręcz uważałem że Hiszpania gra dużo lepiej :wink:

Jesteśmy w podobnej sytuacji jak dania, która też przegrała niespodziewanie z jakąś finladnia i tez ma w grupie zdecydowanego faworyta na pierwsze miejsce… u nas Hiszpania a u Danii to Belgia

1 polubienie

Ale to, że jakaś Słowacja nas ograła to moim zdaniem jest wstyd, chociaż ja na piłce nożnej się nie znam…

No wstyd, chociaż jak słyszałem przed euro jakiegoś Tomaszewskiego który mówił że jest spokojny o półfinał… ja znowu az takich nadzieji nie miałem.

3 polubienia

Tomaszewski to juz od lat gada glosno i bez sensu.
Dlugorwaly pobyt w łodzkim “trojkacie bermudzkim” po powrocie z saksow w Hercules Alicante mozg mu wyzarl.
Zreszta samym klubie ten nasz towar eksportowy tez swiata nie podbil.
To juz lepiej wsominaja Elche FC Tomasza Frankowskiego, choc ten niestety nie wytrzymal faktu, ze kaza mu trenowac i grać, a nie gwiazdorzyc. Jak dla mnie typowa choroba wielu polskich zawodnikow.
Po wielokrotnej zmianie klubow w koncu zostal eurodeputowanym z ramienia PO.

4 polubienia

Od dawna mówię, że za dużo zarabiają, dlatego im się nie chce. Zamiast pompować olbrzymie pieniądze w kopaną, można by dofinansowywać kila dyscyplin, w których mamy ambitnych zawodników. Lekkoatletyka, siatkówka, wiele innych dyscyplin może tylko pomarzyć o takiej kasie, warunkach jakie mają piłkarze. zresztą mamy narybek, może warto by zrezygnować z celebrytów, a stworzyć kadrę z młodych, którym będzie cię chciało biegać.

5 polubień

W Italii calcio jest popularne od dziecka, obok wf jest dodatkowym przedmiotem lekcyjnym punktowanym, grają przed lekcjami jak i po w różnistych centrach sportu / obsługa jak dla zawodowców /. Każdy chce być kogoś sobowtórem i idolem - włosy, koszulki itd. Pamiętam jak Mateo syn dziowaniego zaczynał w przedszkolu karierę piłkarza, teraz dojeżdża ok 70 km i gra w Parmie. W prezencie jako przedszkolak sobie wybrał piłkę dla zawodowców / pełnowymiarowa / którą sponsorowałem jako regallo od polako

1 polubienie

Dobrze że nie było 27:1 . Podobno Morawiecki mówił że wygramy…

2 polubienia