Ponownie sprawy organizacyjne - przypomnienie

Cześć,

Wczoraj już nastąpiła zmiana minimalnej długości wpisu. Przy 20 głosujących zdecydowana większość (80%) się za tym opowiedziała, więc szanse, ze nagle połowa z nas zechce podniesienia minimalnej długości wpisu są marne :grinning:

Logowanie się przez portale społecznościowe:
Jeżeli nie będzie więcej głosów w tyk wątku: KLIK , to zezwolimy na zalogowanie się przez Facebook, ale nie zezwolimy na login przez Twittera lub Google. Do końca dnia czekam jeszcze na głosy.

Miło byłoby, gdyby jeszcze ze dwie osoby zaoferowały gotowość do bycia moderatorem

Jeszcze milej byłoby, gdyby znalazł(a) się ochotnik/ochotniczka (lub grupa), która podjęłaby się napisania krótkiej “ściągi” z obsługi forum. Coś w stylu:

chcę . . . . . . . . . . . robię
wysłać PW . . . . . . . . klikam na avatar osoby do której chcę wysłać PW, potem na przycisk “Wiadomość” w wyskakującym oknie
wysłac zaproszenie . . . Klikam na swój avatar, na trybik z ustawieniami, zaproszenia, wyślij zaproszenie

itp…

6 polubień

Mogę taka instrukcję napisać, ale w sobotę.
Modem nie mogę być.

2 polubienia

moge sprobowac z modem jak mnie zatwierdza inni, bo zdaje sie moje poczucie humoru nie kazdemu odpowiada.

5 polubień

Ty się @okonek nadajesz.
Mnie i tak by nikt nie wybrał :smile:
Poza tym lubię czasem być nieregulaminowa, a modowi to nie przystoi :smile::smile::smile:

2 polubienia

Ja tez nie mogę być modem, bo jestem karany :japanese_ogre:

3 polubienia

Nie wyniosłeś śmieci i za karę nie dostałeś kolacji? Znam ten ból :slight_smile:

1 polubienie

A ja nie mogę bo na pytamy dostałam dożywotniego bana za Monty Python’a.

:smile::smile::smile::smile:

1 polubienie

Ale to nie na tym forum!

a ja mam pytanie:
Gdzie moge przeczytac regulamin tego forum?

1 polubienie

Tutaj, ale nie po polsku.

Ata już wiem co za problem miałaś. System prosił cię byś zaprosiła innych do dyskusji

1 polubienie

Fajnie, nie wiedzialam, ze jest taka opcja
dzieki za informacje