Sprawy organizacyjne

Cześć, kilka spraw organizacyjnych.

  1. W weekend popracuję nad wklejaniem video. Nie wiem jeszcze co jest źle.

  2. Zauważyłem, że kilku użytkowników narzeka na minimalną długość postu. Czy chcielibyście, żeby minimum 20 znaków zostało zniesione (lub skrócone np. do 3 znaków, żeby użytkownicy mogli odpowiedzieć “tak” lub “nie”).

  • Chcę zniesienia minimalnej długości wypowiedzi
  • Niech zostanie minimalna długość 20 znaków

0 głosujących

  1. Logowanie przy pomocy Twitter, Facebook lub Google. Jest nas tu w tej chwili prawie czterdziestka, ale jak kilka osób zauważyło, bez nowej krwi (imigracji? :smiley: ) może nastąpić degradacja środowiska. Na starej witrynie pisanie z gościa zawsze było problemem. Dlatego pomyślałem, że może zezwolić na wpisy osób zalogowanych przez Facebook, Twitter lub Google? Taki użytkownik nie musiałby zakładać konta na forum, jeżeli miałby konto w którymś z serwisów społecznościowych.
  • Zezwolić na logowanie się przez Facebook
  • Zezwolić na logowanie się przez Twitter
  • Zezwolić na logowanie się przez Google
  • Nie zezwalać na logowanie się przez serwisy społecznościowe

0 głosujących

  1. Moderacja - z konieczności zrobiłem się moderatorem, ale wolałbym, żeby się tym zajmował ktoś inny i wyłączę się z funkcji moderatora jak wszystko już będzie działało technicznie na forum jak należy. Na obecną chwilę @anon25287923 and @Bocca-Lupo też są modkami, mam jeszcze jedną osobę w rezerwie, ale wolałbym, żeby było więcej ochotników w zanadrzu i żeby to społeczność zatwierdzała moderatorów, nie ja. Dlatego myślę, że powiedzmy za dwa tygodnie powinniśmy zrobić wybory moderatorów, a przez te dwa tygodnie może pozbieralibyśmy ochotników do tej niewdzięcznej funkcji?
6 polubień

Z nieba nam spadłeś, już kilka osób się skarży na te 20 znaków i prosimy o zmniejszenie tej ilości, bo ciężko się odpowiada.

1 polubienie

Jestem dokladnie przeciwnego zdania.W ten piekny sposób likwiduje sie równoważniki zdań i zmusza do mówienia!
No ale wiem ze przegram…

4 polubienia

3 nie więcej

No tak, ale jak piszesz szybko i chcesz odpowiedzieć natychmiast, to wyskakuje Ci ramka i czar pryska.

1 polubienie

I ja to rozumiem.Ale czaru w ogóle brak gdy sie coś takiego potem ma czytać…

2 polubienia

Zgadzam się. Rzadko odpowiadam na pytanie jednym słowem, ale czasami jest taka sytuacja i nie chce się konstruować całego zdania.

3 polubienia

Wiem jedno, ataku trolli nie zdzierżę , więc róbcie tak, żeby było jak najbardziej bezpiecznie i mało dla Was roboty. Ja się dostosuję, tu nie mam zdania.
Co do długości postu jednak jestem za zniesieniem, bo każde ograniczenie, mnie osobiście ogranicza… :wink: A gaduł ci u nas dostatek, więc spoko :smiley:

6 polubień

Jeśli chodzi przepływ świeżej krwii, jestem decydowanie za, ale nie chciałbym, żeby ktoś logował się z innych kont, zmieniając nicki, robiąc podszywy.

7 polubień

Jeśli to forum będzie przyjazna to spoko możemy zapraszać do niego swoich znajomych

5 polubień

“Przyjazność” strony zależy nie tylko od nas samych (co prawda na razie można powiedzieć, że jest poezja ! :slightly_smiling_face:) ,ale również i chyba jednak w głównej mierze od sprawnej moderacji.
@Bingola sama pamiętam, kiedy ziarna od plew oddzielałam na naszym poprzednim forum (a potrafiłam to robić bardzo biegle :slight_smile: ), jednak zbyt masowy atak stonki, albo tak jak @collins02 mawiał “niebieskiego planktonu” potrafił zniechęcić tak dokuczliwie, że uciekałam szybko tam, gdzie raki zimują. Czyli klapka na lapka w dół i nie ma mnie :wink:
Tak szczerze - sprawna i “obecna” moderacja, to podstawa oprócz nas - lubiących się, a co najważniejsze tolerujących , (bo przecież nie ze wszystkimi nam po drodze…), i nie tylko na naszej ciepłej stronce … :slight_smile:
Pozdrawiam moderów !!! :kiss:

5 polubień

Dokladnie tak,birbant…

2 polubienia

W pelni popieram.I martwi mnie troche brak cl

1 polubienie

W ustawieniach konta, masz Użytkownicy
kliknij w to i zobaczysz okienko - Uciszeni i Ignorant.

1 polubienie

Sprawdzałaś jak to działa? Czy znikają wpisy, czy nie widzisz tego kogoś?

Mam Ciebie wyciszyć ? :wink:

1 polubienie

Spróbuj i zobaczymy, jak to działa :wink: Piszę serio.

Wyciszyłam teraz @Bocca-Lupo , niech spróbuje mnie teraz wywołać !!!

1 polubienie

@anon75849589 , nie chciałoby Ci się napisać krótkiej instrukcji obsługi forum…??? :grinning:

2 polubienia

@Szczery_do_BULU , ale Ty długo tego posta pisałeś hahahah , jest podgląd, zawsze widać kto coś nowego płodzi nim edytuje :wink: