Ponownie Was witam :)

Nie,ja na Korsyce @efka .

2 polubienia

Ciekawie jest, wbrew pozorom, chociaż wiruska już jakoś za bardzo nie śledzę, bo trochę na to za mało czasu.

2 polubienia

Długo przed zarazą ucichł.

4 polubienia

Jak ktos mowi “efka” to mnie sie przypomina mewka :wink:
Nic na to nie poradze.Takich mialem kiedys kolegow…
Juz ich oczywiscie nie mam.Ale nie tak dawno temu,mialem gorszych.Przypomnialem sobie na ostatnich,2 pogrzebach…

Oby tylko wrażenie… @mężatka

2 polubienia

A czym jesteś zajęta? znowu nauką?

Człowiek z Pytamy może wyjść, ale Pytamy z człowieka nie wyjdzie … Witaj :grinning:

9 polubień

No wreszcie jesteś :slightly_smiling_face: :cherry_blossom:

4 polubienia

Znam inną wersję, tyczy się wsi, jak na to nie spojrzeć, to także skupisko ludzi, hej :slight_smile:
Wiem,że na forum są ludzie mieszkający w różnych krajach, jestem ciekawa Waszych relacji, sytuacja na świecie jest wyjątkowa, newsy w mediach mnie dobijają.

4 polubienia

Niemcy chyba dobrze sobie radzą z pandemią. Dużo testów, dobre zaplecze medyczne. Podobno nawet chorych z francji przyjmują.

4 polubienia

Rząd holenderski zawalił temat, tak jak i inne rządy. Za to społeczeństwo jest tu obywatelskie.

4 polubienia

Hej :slight_smile:

1 polubienie

Póki co, młody ma się dobrze, firma prosperuje, jestem z nim w stałym kontakcie, ale…

2 polubienia

Niemcy go nie wypuszczą i będą dodatkowe dniówki płacić. Nawet jak roboty nie będzie,

2 polubienia

Czarno to wszystko widzę, bieda, bezrobocie, wzrośnie przestępczość, dla wielu lepiej będzie wyjść na jakiś koncert bez maski…

1 polubienie

Tepier konciertow nie budiet…

2 polubienia

Miszka, Griszka i Anton… itd…

2 polubienia

@Devil
Zgadza sie
Sa telefony informujace tez, jest telefon kryzysowy, ludzie zdyscyplinowani na ogol (z wyjatkiem tak zwanych uchodzcow)

2 polubienia

Tacy są niemcy.
W Polsce pojawia sie coraz więcej sygnałów że służba zdrowia upada. Jest przeciążona. Brakuje sprzętu, maseczek, ludzi. Miejsc dla zakażonych w rzeczywistości jest tylko ok. 1000.

1 polubienie

@Devil
U nas odezwala sie sprawna niemiecka organizacja i dyscyplina

3 polubienia