Ponownie Was witam :)

Ok ale ja tego nawet nie widzialem :innocent:

1 polubienie

Dziękuję Bogu i sobie ze nie wyprowadziłam się i nadal mieszkam na mojej wsi. W mieście można oszalec, te teorie spiskowe przed blokiem, wszędzie rękawiczki i spirytus. Na wsi wszystko idzie swoim rytmem :wink:
W rodzinie pracują wszyscy więc każdy może to przynieść. Ja siedzę na przymuszonym wolnym już drugi miesiąc także jako jedyna nie pracuje codziennie.

2 polubienia

Nie jest źle w mieście, u mnie ruch zdecydowanie mniejszy, ale jest. W sklepach nie zauważyłam płynu dezynfekującego, są tylko duże, wiszące szyby dzielące mnie od sprzedawcy. Dzieciaków na boisku i pod blokiem nie ma, ale swoje psy na spacer wyprowadzają. O ironio losu, najwięcej ludzi na mieście to osoby po 70tce, Internet dla wielu z nich to rzecz obca i niepojęte, nie robią przelewów i zakupów online, wszystko łosobiscie w łokienku.

4 polubienia

Jefka?

.nie daruję Ci tych nocy.

:joy:

2 polubienia

Więc…
Podaruj mi trochę słońca :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

To ja Gumowa krokodylka

1 polubienie

Jeżeli Ty jesteś ta Lilka z dawnych czasów to witaj serdecznie. Znudziło się bez pytamy, co? Rzuciłaś nas, a popatrz jak miło Cię witamy image aż ja się popłakałem z radości.
Więc czuj się u nas jak w domu i

4 polubienia

Poznałam po avku , tylko Ty mogłeś taki mieć :stuck_out_tongue:

1 polubienie

A potrafisz odczytać co na nim pisze/jest napisane ? XD

1 polubienie

:sunny: :sunny: :sunny:

2 polubienia

Mam być szczera?
Pytamy zawsze traktowałam jak odskocznię od codziennych spraw, obowiązków i problemów, niestety one się u mnie nawarstwiły do tego stopnia, że swoje poczucie humoru straciłam.
Na szczęście połączyło nas wspólne nieszczęście, więc wróciłam :stuck_out_tongue_winking_eye:
Jak na to wszystko nie spojrzeć, kilka lat Was znam, nie muszę się spinać, nadymać i udawać lepszej niż jestem, uffff jaka ulga :wink:

2 polubienia

Jestem kaczor mały pisior?

Poszłeś na łatwiznę, to do Ciebie nie podobne, jednak te 3 słoneczka pod piosenką mnie ujęły :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ty się nigdy nie nadymałaś, zawsze byłaś szczera, byłaś sobą, i to Cię tu wyróżniało jakoś szczególnie. Jeżeli się nie zmieniłaś to chwała najwyższemu.
:grinning:

1 polubienie

*Kaczorek
*pisiorek
:rofl:

1 polubienie

Kiedyś mi napisałeś, że jestem prostolinijna, to był strzał w dziesiątkę, myślę że w tej kwestii nic się nie zmieniło :wink:

1 polubienie

noc_627

1 polubienie

Te dwa, to oczy, czy jaja …sobie robisz???

:rofl:

3 polubienia

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: