Porady prawnicze odnośnie głosowania pocztowego

No i to też jest dyskryminacja. Bo może byś chciał. :blush:

1 polubienie

Dokładnie tak.

1 polubienie

To jest nieprawdą, że mogą mnie ukarać za cokolwiek innego jak brak skrzynki pocztowej. Tylko za tę skrzynkę mogą.

1 polubienie

Kazdego dnia prawnicy, ludzie polityki, osoby znane piszą, że te wybory, w tej formie i czasie, to pogwałcenie wszelkich praw, dlatego PiS zrobił poprawki, co nie zmienia faktu, że pozostałe nadal są bezprawne i łamiące Konstytucję.

4 polubienia

Fala krytyki nie ustanie, a będzie się rozlewać. Pisdzielcy idą na rympał i to się obróci przeciwko nim. Szaragowy poseł zupełnie stracił kontakt z rzeczywistością.

3 polubienia

Przede wszystkim chcą Cię również pozbawić należącego Ci się prawa do wyborów. To, czy z niego skorzystasz jest Twoim wyborem, a nie ich.

3 polubienia

Gdzie doczytałaś, że wybory będą po dawnemu? Link podaj :grin:

1 polubienie

A czytałaś co pisali 2 dni temu, przed wniesieniem poprawek ? Ja tak.

1 polubienie

Co rozumiesz przez słowa “po dawnemu”? Czyli po jakiemu?

1 polubienie

Sporo czytałam ale nie wiem o co pytasz. Skonkretyzuj pytanie. Wczoraj czytałam jak się irytowałaś i chciałam Cię uspokoić.

To są Twoje słowa " po dawnemu", do teraz wybory były tajne, w obecnych musisz wpisać nazwisko i pesel.
Uspokojenie mnie ( co Tobie i innym się nie uda) i reszty Polaków w takiej sytuacji, jest jawnym przyzwoleniem, żeby zrobić z nas jeszcze większych baranów :grin:

3 polubienia

Właśnie, że nie musisz i po to założyłem pytanie. Tak samo, jak można odmawiać płacenia mandatów policji i czekać na rozstrzygnięcie sądu.

2 polubienia

Po dawnemu, to znaczy w normalnych warunkach. Nie pisemne tylko osobiste głosowanie. Pisemne nawet u mnie nie wchodzi w rachubę. I nikt nic mi za to nie zrobi. Chcesz to głosuj i podawaj pesel, bo ja nie mam zamiaru.

1 polubienie

@joko @birbant
to nie ramka sie nalezy
a superramka

3 polubienia

:kissing_heart: :hibiscus:

O mandatach za myjnię i jazdę na rowerze wiem od kilku dni, poczytałam też o karach administracyjnych :wink:

2 polubienia

Tylko nikt głośno nie mówi, że taką karę też można zaskarżyć.
Zastraszanie trwa w najlepsze.

3 polubienia

Kary są tylko za łamanie prawa. Nie głosując żadnego nie łamiesz.

3 polubienia

Uwaga w tym ustroju to nie działa. Kaczyzm ma swoje prawa.

1 polubienie

Sorki, jak Cię lubię :sunflower:
Nie czytałaś tego co piszę o wyborach korespondencyjnych, luzik, nie musisz :wink:

1 polubienie