Porady prawnicze odnośnie głosowania pocztowego

To powinna być
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ!

W dupie mam te wybory. Kartą to ja się podetrę. Papier toaletowy wszak trzeba szanować

Nie wiem co czytałaś (pewnie to samo, co ja), ale ja czytałam na kilku portalach i widzę, że czasem naprawdę próbuje się nam wcisnąć ciemnotę.

2 polubienia

odpuść podtarcie się czymś takim. To lakierowany papier dupę podrapię

3 polubienia

Ewa, pytanie założyłem po to, żeby powiedzieć, że nie branie udziału w wyborach nie jest łamaniem prawa, póki co, jeszcze. I guzik Tobie mogą zrobić

3 polubienia

Czytam onet, interia i wp.pl , sprawdzam wprowadzenia nowych ustaw .
Interesuję się zdaniem prawników, polityków i czasem czytam jak Lud to komentuje.

1 polubienie

Nie patrz na mnie, kilka dni temu na tym forum napisałam, że wybory w takiej formie zlewam.
Ale co z tymi, ktorzy zechcą zagłosować i dzlag ich trafia, że tajne nie będzie?

1 polubienie

Ja oprócz tego jeszcze rozmawiam (telefoniczne oczywiście) z ludźmi, którzy naprawdę mają na ten temat coś do powiedzenia więc informuję: kaczyzm, czy nie - nie musimy głosować jeśli nie chcemy i nic nam za to się nie stanie.

3 polubienia

Niestety, tacy będą. Z tym trzeba się liczyć. ale mi chodziło o to, że wybory, zgodnie z Konstytucją obowiązkowe nie są i nadal tajne.

3 polubienia

Spokojnie, do 10 maja wszystko może się zmienić, jeśli wpadnę w tarapaty, wielu prawników online udziela bezpłatnych porad :wink:

1 polubienie

Z tymi zmianami, masz rację, to jest niewykluczone, Sytuacja jest dynamiczna i się może jeszcze rozkręcić.

1 polubienie

Albo… odwrócą czymś nowym naszą uwagę, czymś, co spowoduje u nas kolejny strach.

1 polubienie

To ich specjalność.

1 polubienie

Ten chwyt stosuje każdy kraj, smutne, że w naszym trwać to będzie całą ich kadencję :disappointed:

2 polubienia

Przepraszam za szczerosc
image
A myslisz ze ludzie o tym nie wiedza? Nawet ja wiem
Ale na nic sie zda znajomosc prawa w Polsce w niektrorych sytuacjach
Ja to przeranialam w stanie tak zwanym wojennym, kiedy koledzy ze znajomoscia prawa kolejno ladowali w wiezieniu!!!
A niepokorny Instytut zostal bezprawnie zlikwidowany

3 polubienia

poczytaj co napisalam dla @birbant
W czasie stanu Wojennego prawnicy byli madrzejsi bo nie kazali walczyc z wiatrakami
Pan K robi co chce a takich “pomocnych” prawnikow to on moze…

Twoje pytanie/post nie dawalo mi spokoju
i w koncu dopuszczam taka wersje ze wszystkie te cztery punkty dotycza prawa jakie mamy i jakie zostaly nam odebrane (bezprawnie) przez decyzje pana K & Spółka
A dotyczy to jedynie glosowania
Co do innych praw przeciez wiadomo…Nie od dzis pan K stoi ponad prawem

A co jest teraz zgodne z Konstytucją?
Konstytucja obecnie podlega licznym zmianom i juz nie nadazysz…

karta do głosowania

@ata-ata ale to byla

i ruski but nad glowa
wschodnia dzicz

1 polubienie