Poranny sucharek?

image

7 polubień

Adwokat do klienta;

  • mam dla pana dwie wiadomości dobrą i złą.
  • To zaczynaj pan od tej złej.
  • Niestety, ale analiza DNA wykazała, że ta krew na miejscu zbrodni, jednak jest pańska.
  • A ta dobra?
  • Cukier i cholesterol w normie.
4 polubienia

Kazdy by sie ucieszyl…:slight_smile:

1 polubienie

Ktoś tu jest jasnowidzem :smiley: Grad w Guadalajara. Warstwa lodu dochodziła do 1,5 m. Zabawnie nie było.

4 polubienia

W swoim życiu dwa razy widziałem śnieg w maju.

2 polubienia

No to pewnie raz też z tego widziałem. Na pochodzie 1 maja padał. to było chyba 83-84 rok.

2 polubienia

Dokładnie w 81, w stanie wojennym. Do południa zadymka śnieżna.

no może i 81 ale bylem dzieciakiem i pamiętam balonik w śniegu

1 polubienie

W 79 śnieg, dokładnie 5 maja śnieg spadł na całym Wybrzeżu. Wychodzę nad ranem do roboty, a tu biało. Dopiero 100 km za Słupskiem nie było śniegu. Do Szczecinka w śniegu jechałem, a za Szczecinkiem pełnia wiosny.

1 polubienie

wiem mój ojciec opowiadał jak samochody jechały przy ścianach śniegu. Wtedy też upił się i skręcił kark tfu zabiło go zomo Piotr Bartoszcze. Mieszkałem kilka km dalej. Tam zomo nie dojechało tego gościa wóda zabiła.

1 polubienie

Tak, o Bartoszcze wiem. Ale wcześniej dostał od zomowców. I Rulewski.

Ehh nie dostał. dostał wj…od chłopaków we wsi ale tego nikt nie powie.

1 polubienie

A rulewskiego nie znam. Za to dobrze znam Romana Bartoszcze który w spotach na posła pokazywał pole sąsiada. Jego było zarośnięte.

2 polubienia

O Matko Boza!!!

Ja widzialam raz. Pierwszego byl upal, a drugiego mama mnie obudzila zebym snieg odgarniala…

Rulewskiemu i Bartoszcze, i jeszcze jednemu, nazwiska nie pamiętam, MO wpierdzieliła w Bydgoszczy. Rekcja Solidarności, to pogotowie strajkowe w całym kraju, brałem w tym udział. A to, co napisałeś o Bartoszcze, było w innym czasie.

wiem że zimą ale roku nie pamietam. Ogólnie to pijus i awanturnik był.

Tak, o tym, że chlał i był agresywny, to już wtedy się rozeszło.

Ale solidarność zrobiła se bohatera. A nie był nim.

Zgadza się. Z Jankowskiego też zrobiła.

2 polubienia