Poranny sucharek

4 polubienia

Nauczycielka do dzieci’
– Pamiętajcie, że zawsze musicie słuchać swoich rodziców.
Na to Jasio;
– No to mam problem…
– Jaki problem, Jasiu?
– Moja mama śpiewa w zespole disco - polo…

4 polubienia

Mam świetny nastrój, bo dziś z rana popatrzyłem na swego sfilcowanego lamparta i od razu śmiechłem. Od wczoraj całe domownictwo śmiecha z Miśka.

Wczoraj czytam sobie na dole i nagle słyszę wrzask sublokatorki. Nawet nie zareagowałem i flegmatycznie przerzuciłem kartkę książki. Co prawda, ostatni wazon z kwiatami “poszedł” przedwczoraj i woda rozlała się na podłodze, ale to, akurat przestało mnie ruszać. Rzecz codzienna.

Ale za chwlę usłyszałem rechot jej brata. Głośny, szczery i serdeczny. A za drugą chwilę, koteczek przybiegł do mnie. Jak go zobaczyłem ryknąłem śmiechem, bo ta bestia miała na łbie piękny, prawie pomarańczowy beret i ma go nadal.
Sąsiadka farbowała sobie włosy i kotek czynnie, bardzo dynamicznie czynnie, włączył się to tego malowania. A teraz niejaki Wiśniewski ma zaszczyt być podobny do mojego kumpla. Misiek ma teraz taką ciemno pomarańczową czapkę
I to jego spojrzenie spod tego bereta. Modniś, kurna, artysta celebryta… :grinning:

2 polubienia

Mój od rana puścił pawia … Jest sprawiedliwość? Nie ma kuźwa …

2 polubienia

Lepsze puszczanie pawia od puszczania disco - polo. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

@benasek jakbyś zobaczył mojego tygryska w tem berecie, to dopiero byś się śmiał. :grinning:

1 polubienie

Pewnie bym się chichrał do rozpuku … Ciekawe tylko, co to ten rozpuk :shushing_face:

1 polubienie

W drzwi. Roz puk, roz stuk… :laughing:

1 polubienie

To jest problem nie do rozwiazania!!! :rofl:

Trza było fotkę strzelić!!!

Przybywam z pomocą
Chociaż mnie nie prosą:

Pękniecie!

1 polubienie

Tak to robi lokomotywa… :grin:

Kilka fotek mu strzelili.

1 polubienie

To dawaj!!!

Dam, tylko muszę zmusić się do wrzucenia ich w mój komputer.

1 polubienie

To rąbnij se pifko… :crazy_face:

Później. Teraz muszę auta użyć. I przy okazji pifko uzupełnić.

1 polubienie

Zgoda!

Anagram

__ __ __ __ __ - elsie właśnie przed chwilą powiedziała
birbant dał __ __ __ . __ __ dechy, tyle go widziała

3 polubienia

Dobre, dobre… ! :grinning:

1 polubienie