Postaci do teatrzyku lepiej wydrukować na papierze i zalaminować czy na grubym papierze?

@ihtiel Ty się znasz…pomóż, proszę:) I jeszcze jakieś małe te rekwizyty mi się wydają :confused:

1 polubienie

Na grubym papierze lakierowanym

1 polubienie

Będzie się błyskać

Nie wiem jaka drukarka. Nie każda grupy papier weźmie. Zalaminowane jest trwałe.

1 polubienie

100g papier chyba weźmie…postaci obustronne to jak patyczke do trzymania włożyć? Chyba na dole zostawić dziurę a nie kleić w środku na 100proc. tylko zostawić miejsce na patyk ps dziękuję :hibiscus:
A no i te postacie są tak umieszczone, że mało jest na stronie i się marnować będzie papier …

Ja do swoich prac drukuję na wizytówkowym 140-170 grubości. Jesli to ma służyć na dłużej, to lepiej zalaminować

1 polubienie

To z drukiem moze byc klopot.
@Nunu zalaminowanie może byc drogie, ale trwalsze.
Jest tez metoda posrednia - kupujesz przezroczystą folię samoprzylepną i oklejasz z dwóch stron, nadmiar przycinasz.

1 polubienie

Papier 100g to “cienizna”. Większość drukarek powinna bez problemu sobie poradzić z papierami 250 czy nawet 300g, które powinny już mieć przyzwoitą sztywność. Postaci do teatrzyku można byłoby ewentualnie wydrukować na papierze samoprzylepnym i potem nakleić na jakiś sztywniejszy podkład.

2 polubienia

Skuteczniejsze jest oklejenie z obu stron przezroczysta, bo farba z drukarki?
Wytrze się albo rozmaże i po kukiełce.

2 polubienia

Jeżeli będzie to teatrzyk “Deszczowa piosenka”, to faktycznie jest takie ryzyko. :wink:

2 polubienia

Z Wami to nawet teatrzyk można zrobić :joy: :hibiscus:

A dlaczego nie?
Życie jest teatrem?
Nie wiadomo kto to stwierdził, ale wielu to potem powtarzało jako prawdę objawioną.
Niektórzy , że nawet kabaretem…