Postęp w stosunku do szujowatości poprzedniego MZ

widoczny. Przedtem MZ podałoby, że większość zmarłych na COVID-19 osób miała choroby współistniejące, co mogłoby sugerować, że nawet 10 zmarłych mogła mieć jakieś groźne choroby współistniejące.

Teraz go stać, aby podać, że na 18 zakażonych SARS-CoV-2 zmarłych tylko 1 nie miał chorób współistniejących, choć ja nawet w ten 1 przypadek nie wierzę.

Cytuję z artykułu/komunikatu:

" Zmarło 18 zakażonych koronawirusem osób.

W Grudziądzu zmarło dwóch mężczyzn w wieku 94 i 65 lat, w Toruniu zmarła 84-latka, w Puławach 68-latek, w Kędzierzynie-Koźlu 78-latek, w Krakowie cztery osoby - dwie kobiety w wieku 79 i 76 lat oraz dwóch mężczyzn w wieku 77 i 48 lat. W Sanoku odnotowano śmierć 83-latki, w Łańcucie 85-latka i 73-latka, w Gdańsku 92-latki, w Raciborzu 56-latka i 58-latki, a w Poznaniu trzech osób - dwóch kobiet w wieku 83 i 65 lat, a także mężczyzny w wieku 73 lat.

“Jedna osoba nie miała chorób współistniejących” - czytamy w komunikacie Ministerstwa Zdrowia. ŹRÓDŁO

2 polubienia

Dziś zmarło mnóstwo osób w tym 18 u których akurat wcześniej wykryto tego modnego ostatnio wirusa xd

2 polubienia

Ja składam skargę do śląskiego NFZ. Ilez można leczyć przez telefon?!

2 polubienia

To jest problem
Za wysoki wspolczynnik umieralnosci odpowiada ilosc telefonow na 100 tys. mieszkancow

2 polubienia

Jak wyciagnąć wodę z płuc przez telefon? :shushing_face:

Nakluciem

1 polubienie

W telefon?

w opuszek palca, zeby sie obudzic :slight_smile:

… na tamtym świecie :scream:

1 polubienie

tak daleko moja ciekawosc swiata i ludzi nie siega

Moja też…

1 polubienie