Poszukacie linka do apelu ONZ o zmianę odżywiania na owocowo-warzywne,

z którego wynika, że ONZ coraz bardziej mnie popiera?

Słyszałem o tym apelu w Wiadomościach TVP1 o 8.00, ale nie mogę go znaleźć w jakimś źródle.

1 polubienie

Oto link:

2 polubienia

Ale tu nie ma linku…

2 polubienia

Też go nie widzę. Może kol @Bingola zrobił sobie żarta…

No właśnie!

O to chodzilo?

2 polubienia

Będziemy musieli jeść coraz więcej rzeczy, których nie jadaliśmy. Papki białkowe itp. Kiedyś był film “Zielona Pożywka” gdzie z ludzkich zwłok robiono karmę… i wcale dziś się to takie niewiarygodne nie wydaje. Już nie ma ryb w całych akwenach. Nasze dzieci lub wnuki nie poznają ich smaku. Żywność drożeje. Wody pitnej jest coraz mniej. Powietrze coraz gorsze.
Powąchajcie jak pachnie mięso, które przynosicie ze sklepu: śmiercią i cierpieniem zwierząt hodowanych w fabrykach. To fakt, kiedyś mięso tak nie śmierdziało…

Ale… co się martwić? Zmiany klimatyczne to mit i kłamstwo… wymysł lewaków :confused:

3 polubienia

Wczoraj oglądałam reportaż o hodowli kurczaków na piersi, gdzie przyrost kośćca nie nadążał za przyrostem mięśni.
Chyba dłuższy czas nie kupię mięsa z kurczaka.

4 polubienia

Ja od jakiegoś czasu nie jem mięsa. Nie stoi za tym żadna ideologia. Ot, nie zjadłem jeden dzień, drugi, trzeci… bo gorące lato. Po tygodniu robiłem swojej kotlety i poczułem jak to mięso śmierdzi przerażeniem i śmiercią zwierząt. Zszokowało mnie to :open_mouth:
Może będę jadł mięso, może nie… nie wiem dziś… ale tej woni już nie zapomnę.

4 polubienia

Kurczaki są pyszne XD

Może Ci się trafi być kurczakiem zabitym dla niejakiego @GumowyKrokodyl

O tym koncernie już chyba każdy słyszał, temat stary ale ciągle problematyczny, film sprawi,że niczego do ust nie weźmiesz :)))

3 polubienia

Wezmę xd

Wiadomo, specjalistka wszystko znajdzie w internecie
Dzieki
Zaraz poczytam

Zaraz obejrze…
Istnieje wiele publikacji na temat Montsanto
Manipulacje, zatruwanie srodowiska i ludzi, bezwzglednosc wobec przeciwnikow
Czytalam sporo na ten temat i ogladalam. Ale materialy dostepne tylko “dla wtajemniczonych”, trzeba pytac w bibliotece, a przede wszysdtkim wiedziec o co sie pyta
A poniewaz ja sie tym od dawna interesuje wiec dotarlam do licznych zrodel
No i co?
Byl proces, byl protest…
a firme wykupila niemiecka firma z Bayer i maja sie dobrze
Nie bede dalej pisac, bo nie chce sie denerwowac.

1 polubienie

Tez na ogol nie jem miesa
Sa tylko czasem okresy kiedy wydaje mi sie ze moj organizm to potrzebuje (kilka razy w roku) i wtedy kupuje kawalek polskiej kielbasy

1 polubienie

To prawda, jest dużo więcej publikacji i filmów o tym koncernie, kilka lat temu obejrzałam, stwierdziłam ,ze już dość, co oczy nie widzą… itd.

1 polubienie

Tez ogladalam wiele na ten temat i czytalam
Dlatego nie jadam miesa jak nie musze. Niestety zadne witaminy nie sa dla mnie srodkiem zastepczym a fasola niestrawna. Szkoda, bo nieraz sie zumuszam do jedzenia miesa

Nie tylko Montsanto…
Duzym problemem jest wyrzucanie zywnosci - u nas juz zaczely sie akcje
Szkoda ze mieszkam w malym miescie
Na poludniu ludzie sa bardziej zaangazowani, zwlaszcza studenci.

1 polubienie

Filmow i dokumentacji na ten temat jest sporo. Ale trzeba szukac w bibliotekach i pytac. Ja to robie juz od dawna