Powiecie mi co was tak zabolało w tym poście?

"Tak właśnie bywa z “ekspertami” w Polsce. Każdy ma swoje racje, swoje doświadczenia i swoje badania. Potem to już kwestia telewizji do której pójdą ze swoimi mądrościami. Ekspertów dzielimy bowiem na tych co chodzą tylko do tvp i na tych co chodzą tylko do tvn. Muszą się dostosować do propagandy :wink:

Ja bym małej dziewczynce nie pozwolił na skąpy strój. Jeszcze by się do niej jaki “pasterz” dowalił. No ale po 15-tym roku życia to już chyba można. Takie laski są już dorodne. Niektóre wyglądają poważniej niż ich matki. To pewnie te danonki chemiczne. Pyszności dla mocnych kości.
Można się ubierać przewiewnie i jednocześnie nieprowokacyjnie. Laska musi być świadoma tego że będzie obiektem westchnień wielu samców hetero. Taką mają naturę. Nawet dziadki sie oglądają za ładną pupą.
Musi sama myśleć. Kobiety chcą sie podobać. Chcą się czuć atrakcyjne. Chcą pokazywać swoje atuty. Trudno mieć jednak potem pretensje o zaczepki ze strony zaślinionych panów. To co zdarzy się w następnej kolejności jest już kwestią kultury i wychowania".

Nie was, tylko gumnianego krokodyla.
Mnie Twój post się podobał.

2 polubienia

I z powodu jednego kolesia post jest niewidoczny dla całej reszty? Coś nie halo w takim razie.

Jak ktoś chce, jest widoczny. Wystarczy kliknąć na ten angielski napis i post się wyświetla.

2 polubienia

Ja też znaczy moge zgłaszać bzdury chwalące pis i kościół? OK.
Zabawa na całego.

Możesz. Ale nie musisz. Praktycznie, to oflagowanie spełnia rolę minusa w starym pytaniu. Tylko, że nie wiesz kto ci go dał.
Ale pod Twoim komentarzem gummi przyznał się, że Cię oflagował.

Ma prawo tylko musi miec konkretny powód.

A to już pytanie do tego, co oflagował.

To mod powinien mieć możliwość ukrywania. Użytkownik jedynie zgłasza i czeka na decyzję moda.
Inaczej będzie anarchia i pole do popisu dla trolli.

2 polubienia

Usun tekst o księdzu i będzie ok. Tak to kwalifikuje się do usunięcia… Ale by była afera gdybym ja to napisał tylko zamiast księdza dał homoseksualista czy jakieś inne autorytety lewicowe XD

Nie przeżywaj, Teraz każdy, na pewno zajrzy tam, co napisałeś Dostałeś dodatkową reklamę za darmo.

1 polubienie

Rozumiem że drwiny z księży są tu na porządku dziennym i stanowią pewnego rodzaju rozrywkę ale jednak jest to obraźliwe i mam prawo zgloscic

Masz prawo i zglosiłeś.

1 polubienie

Poradziłem sobie w ustawieniach ignorancji.

A obiektywny neutralny moderator powinien to usunąć albo nakazać aby devil skasował obraźliwe zdanie. Xd

To jest tolerancja prawaków. Gdy ktoś prawdę napisze, to protestują.

1 polubienie

Nie. To jest obłuda i hipokryzja lewakow. Jezeli ja napisał bym że Polacy to złodzieje albo Żydzi to idioci to też jest to obraźliwe i kwalifikuje się do usunięcia no nie? Tu jest taka sama sytuaxja

Dlaczego to zostało zgłoszone? Przecież to całkowita prawda. Wstydzicie się tego?

Moje też ktoś oflagował. Nie widzę powodów do płaczu i żalów. Miał do tego prawo i już.

1 polubienie

Miał prawo. Tylko że ja zgłaszam posty które na serio są obraźliwe. A on tym tekstem obraża księży jako calosc