Powiecie mi co was tak zabolało w tym poście?

Tak wszystko można flagować. Dla jaj. Trzeba zmienić toto.

Ty flagujesz dla jaj. Nie ja

Teraz devil na złość dodaje obraźliwe posty na kościół hahaha

To jego taktyka… Chcę zrobić zamieszanie i żeby skończyło się tak ze nic nie zostanie usunięte… :rofl: Ale to jest nienormalne jak można się oburzyc że ktoś zgłosił mu obrazliwego posta?
On teraz zgłasza specjalnie każdy mój post XD

Porąbało was z tym flagowaniem. Piaskownica.

7 polubień

Jeżeli jest tu normalna moderacja to tak i tak spośród tych kilkunastu zgłoszeń usunie tylko ten temat i dwa wpisy w innych tematach o tej samej tresci

Nie widzę tu nic obraźliwego…
Zamiast księdza można wstawić kogokolwiek innego, to bardziej popkulturowy przykład, bo pedofilia wśród księży jest teraz tematem na czasie, abstrahując od samego problemu, bo nie o tym jest wpis.
Btw raczej się z nim zgadzam. Ok, to nic przyjemnego, jak ktoś się na mnie gapi, ewidentnie patrząc się tylko na mój tyłek lub dekolt, albo jak jest mi zwyczajnie gorąco i zarzuca mi, że “proszę się o gwałt”, bo mam koszulkę na ramiączkach i krótkie spodenki, kiedy jest 30 stopni. (Ok, to 2 to akurat niesprawiedliwość i hipokryzja, ale taki przykład)
Ale to działa w dwie strony, jak tak się zastanowić, to jak widzę przystojnego chłopaka bez koszulki, to też się gapię :slight_smile:
Co nie znaczy od razu, że powinien się bać, że rzuci się na niego stado dziewczyn, żeby go zgwałcić.
Nie wiem, czemu w podobnej sytuacji (i jeszcze w pełniejszym ubraniu) dziewczyna ma być sama sobie winna, jak trafi na jakiegoś poyeba, który nie będzie umiał zapanować nad własnym popędem, bo zobaczył gołe uda.

4 polubienia

Wkurzające prawda?
Wymagana zmiana systemu zgłaszania postów. Są tutaj tacy co nie znają angola i nie wiedzą kaj kliknąć by przeczytać treść. To po pierwsze.
Po drugie - to mod decyduje co ukryć i na jak długo. Nie można się opierać na 1 tylko zgłoszeniu.

Oprócz jednego wpisu na mój temat, nie widzę, żadnych powodów do oflagowania.

1 polubienie

Mnie może obrażać to że jego to obraża i próbuje mnie nawracać.

Absurd ludzie.

2 polubienia

To ty obrazasz nie ja

Tak tez sobie pomyslalem.
Dzieciaki dostaly nowa zabawke,dobrze,ze im brzytwy nikt nie dal.

5 polubień

Dlatego admin musi to zmienić.

1 polubienie

Devil ale to o tobie :rofl:

Hahahahaha!!! :grinning:

2 polubienia

Zgłaszamy wszystko ?
:wink:
Las flag.

Zależy od kontekstu. Co innego napisać coś ironicznie, co innego serio. I tu właśnie robi się problem. Mi tekst @Devil cały wali ironią, chociaż sam przekaz jest poważny. Nie wiem, czy słusznie.
Ale ironię nie każdy wyczuwa, a każdy ma inne granice tego, czy go coś obraża, czy nie. Dlatego ja staram się zgłaszać tylko wpisy, których nie da się zinterpretować inaczej, z osobistymi wycieczkami itp.
Usuwanie rzeczy, które obrażają jakąś pojedynczą osobę, a dla wielu są postrzegane jako nieobraźliwe (także jako nieobraźliwe wobec tej osoby) to jest cenzura, a nie moderacja.

3 polubienia

Dobra to jeżeli można pisać takie agresywne teksty to ja też będę… A zapomniałem. Nie będzie zgłoszeń tylko znowu CL będą się sypać…:rofl:

No właśnie. Ciebie to nie obraża ale mnie tak.
I każdy by zgłosił posta gdybym napisał że homo się będą dobieraly się pewnie do moich dzieci za 20 lat. Przecież to to samo…

Ktos,kto mowi,ze dziewczyna,czy kobieta,prosi sie o gwalt,wymaga zamknietego leczenia psychiatrycznego.

4 polubienia