Powiecie mi co was tak zabolało w tym poście?

Nie, zależy, w jaki sposób to napiszesz. Jakby ktoś napisał całkowicie serio, że wszyscy obecni księża dobierają się do dzieci, to byłoby obraźliwe i to byłoby oczernianie.
Z homo to samo.
Jak rzucisz pół żartem, pół serio, że strach puszczać dziecko w letnim ubraniu, bo jeszcze dowali się do niego ksiądz/homo (co kto woli), to nie odbieram tego jako nic obraźliwego.

2 polubienia

O gwałt sie nie prosi. Raczej o zainteresowanie. Czasem jednak lepiej nie kusić losu. U nas to jeszcze tragedii nie ma. Gorzej reagują ci którzy na co dzień widzą tylko mroczne burki i potem im odwala kiedy ujrzą opaloną, półnagą niewiastę.

3 polubienia

I tu się kłania regulamin. którego nie ma… ups… :wink:

4 polubienia

No to zobaczymy jeszcze :rofl:

Zgłaszać można a nawet czasem trzeba ale nie może to skutkować automatycznym ukrywaniem treści.

2 polubienia

To fakt6cznie powinno byc zmienione.
Mozliwosc ukrywania,cyusuwani tekstu,powinien kiectylio modertor,czy admin,
Chyba,ze chce usunac wladny tekst.
Chociax to tez nie jest dobre,.
Na statym pytamy bylyprupadki,zektos kogoobrazal,potemusuwl swoje tekstyi wygladalo to jakby obrazany,czepiel sie kogos.
Jestem za ppcja tylko i wylacznie mod,lub admin mial mozliwosc usuwanie wpisow.

3 polubienia

Nie powinno. Od tego są moderatorzy. Co więcej… nagminne i złośliwe zgłaszanie też powinno być karane.

4 polubienia

Co i nego żartem. A co innego gdy wiem że piszę to ktoś kto nienawidzi kościoła. Nie zgłosił bym tego gdyby to napisał ktoś inny. Zależy kto

Devil banik będzie :rofl:

Nadajesz się na księdza. Samotny, uzależniony od internetu.
W seminarium by cię szanowali. Hajs by był i dzieci by były. Idealne wyjście dla leserów i przegrywów.

Można zgłaszać.

Piszesz o sobie chyba🤣 nie obraża mnie to ani trochę bo wiem że piszesz to celowo

Ha! Ja zawsze czytam posty ukryte ( z ciekawosci czemuż to)

4 polubienia

Mnie tez wkurza twoja fanatyczna wiara w kler oraz uwielbienie dla cyrkowców korwinów ale do tej pory tego nie zgłaszałem.

2 polubienia

A ilu ich widziales ,
Ja takich spotykam na codzien i sa calkiem spokojni.grzeczni.
Sk…syny,sa w kazdej nacji,nie ma wyjatkow,

1 polubienie

Fakt. Mniejsza o większość. Trzeba odebrać dzieciom zabawki. Bo z powodu focha będą flagować wszystko i wszystkich.

1 polubienie

Coś tak przeczuwałam, że niedługo większość wpisów będzie widmami… i choć każdy odczytać niby można, to jakiś niesmak takie nadmierne flagowanie powoduje (u mnie w każdym razie) …
A konflikty zawsze były, są i będą - nie da się tego uniknąć nigdzie - osobiście przesadne “minusowanie” - po dawnemu naszemu “łapki w dół” jest dla mnie przejawem zwyczajnego braku argumentów (rzadko kiedy obrazą własnych uczuć jednak), choć i takie obrazy da się umiejętnie przegadać…, a jeśli nie, to przecież istnieje PW w jedną i w drugą stronę. No i sprawa załatwiona. Po co się handryczyć w nieskończoność? Dla samego flagowania? Bez sensu…
No chyba, że ktoś lubi…
Racja @birbant, piaskownica…

8 polubień

A ty na serio nie widzisz różnicy​:rofl:?? Ty Atakujesz i obrazasz kler i Korwina a ja ich bronię… Ciebie wkurza to że ja piszę coś o czym co lubię? Użytkownik erzac dała już chyba kiedyś wykład co powinno się robić z osobami które prowokuje jakas pokojowa demonstracja czy zachowanie n :rofl:

Otóż to! W sedno. Jak kto siechce klócic ( a co ma prawo) to niech korzysta z pw

3 polubienia

Co do erzac - nie miała ona bana do dzisiaj? :wink:
Jutro się dowiemy jacy to jesteśmy ch* :wink:

Ja też pisze co czymś co lubię. I czego nie lubię tez pisze. Ale bez osobistych ataków. Obrażam pogląd a nie osobę.

1 polubienie

Ty piszesz nonstop tak że Atakujesz kogoś (wiadomo już co) a ja jeżeli pisze o pisie i korwinie i o klerze to w żaden sposób nie nadaje się to na moderacje. Twoje wpisy niektóre już tak bo to atakowanie. Ja nie atakuje nikogo piszax że lubię Korwina.