Powiecie mi co was tak zabolało w tym poście?

Wiesz w czym problem.
W Twoich uoholnieniach.
Piszesz,jak by wszysvy ksieza byli perofilami.
Idac Twoim sladem,ktos moze napisac,ze wszyscy polacy,to pefofile.
Czy czujesz sie pedofilem?

Wyśmiewam a nie atakuję. I to w dodatku religie a nie wiarę. Nie wiesz co to sarkazm? Książke weź przeczytaj, słownik a nie Fronde.

1 polubienie

Aha a ty teraz dajesz przykład jak będą flagowac gdy dostaną focha :rofl:

Słychać już było takie teksty i od polityków, i od księży, i od niektórych kobiet (!) itd.itp.
Żeby nie prowokować wyglądem, bo wtedy “jak coś” same jesteśmy sobie winne :slight_smile:
Ja chciałam tylko pokazać hipokryzję, że dziewczyna w krótkich spodenkach i koszulce na szelkach podczas upału jest dla niektórych “prowokacyjna”, a facet w krótkich spodenkach i bez koszuli/w rozpiętej koszuli (w każdym razie z klatą na wierzchu) już nie, ewentualnie trochę nieelegancki.
Śmieszne, że często sami faceci aż tak sprowadzają siebie do biologii :slight_smile: (oczywiście wg własnych standardów sądząc innych)

4 polubienia

Sarkazm leoś.

Wiadomo że nie wszyscy. Sam ci wymienię spoko księży - Ryś, Boniecki, Lemański, papiez Franciszek.

2 polubienia

Gdyby każdy mógł się tak tłumaczyć to nie musiało by być kar za obrażanie nekanie hejtowanie itp XD bo wszystko to sarkazm i żarty…

Dokładnie Asia, ja też, po prostu chcę znać ciąg wątku …

2 polubienia

Tylko widzisz,naduzywanie,wszystkiego szkodzi.
Robi sie nudne,badz niesmaczne.
Troche wyczucia Ci nie zaszkodzi.
Dla mnie mozesz pisac co chcesz,co najwyzej wyraze wlasne zdanie,ktore rowniez nie wszystkim musi sie podobac.

1 polubienie

Papież Franciszek ten lewak? Benedykt to prawdziwy papież xd
A pewnie każdy ksiądz którego tam napisałeś to jakieś lewackie odchyly ma. No i dlatego już jest ok

Tak moga wyrazac sie tylko ludzie,ktorzy wlasne zdanie uwazaja za kanon przyzwoiyosvi,dobrego smaku.
Ot.ludzie oovhaja byc niepowtarzalni,przynajmniej pewna ich czesc.

1 polubienie

Ja po prostu wierzę w to że ludzie są mądrzy. Uczyli się trochę języka polskiego, cos tam w życiu przeczytali, obserwują otoczenie i… myślą.
Można więc czasem stosować sarkazm i ironię prawda?

Dla mnie sprawa jest prosta. Usuwane/ukrywane powinny być treści dosłowne, obrażające konkretną osobę, nawoływanie do nienawiści.

2 polubienia

I to jest clou całego zamieszania i pies pogrzebany Reksiu.

2 polubienia

Pies pogrzebany?
Nie obrażaj reksia!!! Flaga ! :wink:
To nawoływanie do zabijania XDD

2 polubienia

Próbujesz mnie obrazić? :rofl: Ja też wierzę. Ale to nie ma znaczenia jak ktoś zna język. To nie jest takie proste że tlumaczysz się że to sarkazm. To nie był sarkazm i ty to wiesz

Ależ był.

No to widzisz słaby jeżeli spokojnie każdego może obrazic(nie pytamy oczywiście)…
A ktoś tutaj pisał wczoraj ze osoba zwłaszcza publiczna powinna wypowiadać się w taki sposób żeby ktoś nie odebrał tego jako naprzyklad utylizacja inwalidów czy wielbiebie Hitlera. Tu jest podobnie… No ale cóż znowu ten punkt widzenia

Ktoś się obraża na Korwina bo nie rozumie jego słów. To to samo

Prośba do zarządcy tego obiektu:
Jeśli nie da się odebrać zabawek żartownisiom pod byle pretekstem ukrywającym posty to chociaż dajcie polskie komunikaty by ludzie którzy skończyli naukę 200 lat temu i mieli ruski w szkole wiedzieli jak odczytać ukrytą treść.
Bez google tłumacza.

1 polubienie

Przecież wszędzie są polskie komunikaty…

Wez pod uwage to,ze ludzie maja rozne zdanie,rozne podejscie.
Naduzywanie sarkazmu ironii,nie jest t wskazane.
Yo jest jak z alkoholem.
Jeden pije ho codziennie,ale nikt jie widzial ho nawet wstawionego
Drugi schleje sie jak nieboskie stworzenie,raz w miesiacu
Potem ma pretensje,ze ludzie maja taka nie inna opinie o nim.

1 polubienie