Powiedzcie szczerze, jakie macie o mnie zdanie, tzn. czy jestem

głupi, bardzo głupi, mądry, bardzo mądry?

  • Jestem głupi
  • Jestem bardzo glupi
  • Jestem mądry
  • Jestem bardzo mądry
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Jesteś zakręcony. Ja cię lubię. Tworzysz to forum.

3 polubienia

Jesteś głupi bo nie słuchasz co o tobie mówią jednym głosem inni ludzie.

2 polubienia

Takie trwałe elementy na forum są dobre.

2 polubienia

Harmonik rób swoje tylko oszczędź na treściach antycovidowych. Zbyt wielu ludzi umarło by promować szkodliwe zachowania.

3 polubienia

Ot pokusa…Ale niech Ci bedzie.
Kazdy z pewnoscia jest w stanie uszanować Twoje uwielbienie przyrody,o ile to jest prawdziwe…A tego nie wiem.
Podsuwalem Ci kiedys najwiekszy hit ostatniego ćwierćwiecza czyli Mikrokosmos,plus odwrotne spojrzenie zatytuowane Makrokosmos.Zero reakcji z Twej strony…
I dlatego nazwalem Cie narcyzem bo nie reagujesz na doslownie nic co nie dotyczy Twoich obsesji…
Twoja silna stroną mógłby byc stosunek do przyrody ale nie jest.W koło macieju powtarzasz "harmonijne komunaly"ktore nie mają NIC wspolnego z przyrodą a jedynie mają na celu kpiny i pogarde wobec czlowieka…
Twoich wypadow politycznych nie komentuje bo zapadlbym sie ze wstydu pod ziemie gdyby wywiazala sie na ten temat dyskusja…
Owszem…Kiedys dostrzegłem w Tobie jakis cień łagodnosci,jeszcze na starym forum i zastanwaialem sie na ile to jest gra a na ile szalenstwo.Nie znam odpowiedzi do dzisiaj,na to pytanie…
Gdybys wreszcie przestał zajmowac sie sobą samym…Chyba kazdy by na tym skorzystał,“wodzu” :roll_eyes:

6 polubień

Ale to kłamstwo. On nawet nie był na tym stanowisku.

3 polubienia

Nie powinno się przejmować zdaniem innych.

2 polubienia

Nie zgodziłem się, aby nazywać mnie Narcyzem. Bardziej jestem sługą i dłużnikiem wszystkich ludzi, bo cały swój harmonijnie ułożony światopogląd zawdzięczam staraniom. trudzeniu się wszystkich ludzi. To jest moja szczera teza. Nie czuję się lepszym ani mądrzejszym od nikogo. Ale jestem pewny, że mam więcej racji światopoglądowych, niż cała nauka i wszyscy naukowcy razem wzięci.

– no widzisz , sam sobie przeczysz!

3 polubienia

I to jest twoja hipokryzja.

2 polubienia

On woli przyrodnicze na TVP.
Ja bym mu polecił pana Attenborough.

2 polubienia

Ale jego wypowiedź jest bardzo logiczna, bardzo mądra.

To twoja interpretacja mojej wypowiedzi, wg mnie, całkiem błędna…

Błąd, Czasem powinno, czasem nie. Zależy kto i w jakich okolicznościach opiniuje. I w jakiej intencji. Życie Cię jeszcze tego nauczy.

2 polubienia

Nie rozumiem jaki interes tacy jak ty mają w zniechęceniu do szczepień i negowaniu pandemii?
Zarabiasz na tym? Bo jeśli nie to po choj tracicie czas?
Ty się zastanów. Masz swoje lata, jesteś w grupie ryzyka. Kostucha chętnie puka do takich jak ty ponieważ są słabsi. A przecież chcesz żyć by stworzyć nowy, zielony socjalizm.

2 polubienia

Wypowiedź tego oszusta jest stekiem bzdur.

2 polubienia

I tu masz racje!
Mam kilka filmow na dvd.Nie dość ze to IDEALNA nauka jezyka to same filmy są chyba w tej chwili bezkonkurencyjne.
Powiem wiecej!
Wątpie by te filmy doczekaly sie"pogromcy"…
Kiedys byl,takze angielski cykl,“Swiat ktory nie moze zaginąć”.Plus nasz rodzimy,“Klub 6 kontynentow”[jako program]…
Bezcenne skarby…Mozna teoretycznie przebic je wspolczesną techniką ale…Czy o to chodzi?
Ja wole slyszeć Attenborough z jego klasą i spokojem…

2 polubienia

I tylko żal że to piękno zanika. Przez nowotwór zwany ludzkością.

2 polubienia

Ja i mnie podobni mamy taki interes w zniechęcaniu do szczepień, że ta cała pandemia COVID-19 to zbrodnicze mega oszustwo, winne uśmiercenia w samej Polsce co najmniej dziesiątek tysięcy Polek i Polaków. Potrafisz to zrozumieć? Spróbuj przeczytać wypowiedź dr Yeadona.