Poznajcie Tosię

Aż musiałam sprawdzić :stuck_out_tongue_winking_eye: swoje też.

Znaczenie imienia Ewa

Ewa to odpowiedzialna i rozsądna kobieta, która posiada naturę pełną czułości i miłości. Niezwykle poświęca się w każdej pracy i przykłada do powierzanych jej obowiązków. Jest zdecydowaną realistką o wzniosłych ideałach. Bywa, iż wiele sił i czasu poświęca potrzebującym. Najczęściej kieruje się dobrem innych i najważniejsza jest dla niej radość dawania. Ceni sobie jednak swoją nietykalność, czy czasami wręcz samotność. Jest przy tym dość skryta i zdarza jej się zamykać w sobie. Pozostaje mimo to pewną siebie i zdecydowaną osobą. Nie lubi narzucać się ludziom, zawsze jednak jest gotowa służyć radą i pomocą. To wierna i prawdziwa przyjaciółka, na której można polegać w każdej sytuacji.

1 polubienie

Znaczenie imienia Leon

Leon to zdecydowany w swym działaniu, beztroski lekkoduch. Bardzo aktywny, ale tylko wewnętrznie. Prowadzi bogate życie duchowe, często rozważając istotne kwestie egzystencjalne. Na jego zapał do przyziemnych zajęć nie ma co liczyć. Świetnie ogarnia najdrobniejsze szczegóły problemów, ale pracę pozostawia innym. Jest artystą wrażliwym na piękno i posiada niezwykle analityczny oraz twórczy umysł. W jego duszy uśpiony został ogromny potencjał. Niestety ciężko rozruszać tę flegmatyczną osobowość. Ożywia się wyłącznie w towarzystwie. Potrzebuje radosnych kompanów, tłumu wielbicielek, a przede wszystkim nie chce być samotny. Jest bardzo otwarty, rozmowny i wesoły. Potrafi się zachować i oczarować.

Znaczenie imienia Kacper

Kacper to niezależny, a jednak rozważny mężczyzna. Wyróżnia się niepospolitym sprytem oraz uporem. Twardo obstaje przy swoim zdaniu i nigdy nie zgadza się z opinią większości. Odnosi w życiu niejeden sukces, ponieważ jest ruchliwy, pomysłowy i odważny. Przeszkody nie zrażają go. Pociągają go za to niezbadane zakątki i otwarta przestrzeń. Kacper lubi podróżować i nie znosi ograniczania swobody. W kontaktach z ludźmi jest jednak powściągliwy. Lubi błyszczeć i olśniewać otoczenie dobrym humorem oraz dowcipem, ale niechętnie się zwierza i często ukrywa swe prawdziwe oblicze. Ceni sobie samotność, chociaż stale otacza się sporym towarzystwem. W uczuciach jest dość narwany i poszukuje przygód.

To ma raczej wartosc"horoskopu" ale niech tam!
Jesli tak jest to juz ja lubie :sweat_smile:

1 polubienie

Przyznaj się jak masz na imię @collins02 :stuck_out_tongue_winking_eye:

Znaczenie imienia Agnieszka

Agnieszka jest ruchliwa i nie może zbyt długo usiedzieć w miejscu. Sprawia wrażenie pewnej siebie, jednak często jest to tylko wrażenie. Zawsze angażuje się w to, co robi, a każde niepowodzenie silnie przeżywa. Jest do tego bardzo pobudliwa i trzeba nie lada wysiłku, by ją uspokoić, kiedy się zdenerwuje. Otacza się zwykle sporym gronem przyjaciół, ale często ich zmienia. Mimo to nie nawiązuje łatwo kontaktów, ponieważ ciężko się z nią porozumieć. Prowadzi życie pełne wrażeń i ciągłych huśtawek nastrojów. Stałe układy szybko ją nudzą, chociaż pragnie równowagi w życiu. Od partnera oczekuje przede wszystkim wiele wyrozumiałości i cierpliwości. W zamian będzie wiernie kochać i zadba o wspólne gniazdko.

???
Nie wiesz?A tyle razy juz mowili mi tutaj po imieniu.
Jerzy.Od urodzenia :sweat_smile:

1 polubienie

Gdybym wiedziała… :wink:

Znaczenie imienia Jerzy

Jerzy ma wszechstronne zainteresowania i bardzo bystry umysł. Nie brak mu oryginalnych pomysłów, twórczej wyobraźni a także zapału. Jest rozsądny, staranny oraz zapobiegliwy. To urodzony strateg o nieprzeciętnej intuicji! Ogranicza go tylko dwoistość natury i zmienny charakter. Jerzy często toczy wewnętrzną walkę między rzeczywistością a wyobrażeniem, między własnymi przeżyciami a możliwościami. Cieszy się życiem, a następnie popada w melancholię. Z jednej strony nie znosi samotności, a kiedy indziej tęskni za odludziem. Ogólnie jednak jest niezwykle błyskotliwy i elokwentny. To sprawiedliwy, skromny oraz prostolinijny człowiek. Znajomi go cenią, a przyjaciele pozostają wierni na długie lata.

1 polubienie

Owszem towarzystwo lubie,ale nie kazde.
Pracowac musialem,no bo jak inaczej zyc))
Z tymi wielbicielkami tez bym nie przesadzal,wystarcza,ze dwie))
Dlatego pewnie za zone wzialem,jedna z blizjiaczek jednojajowych))
No i nalwazniejsze Leon,to moje drugie imie)))

1 polubienie

Gdyby tak moc sie pod tym podpisac…Bo niby zgadza sie w 90%…mozna jednak patrzec na to z innej strony.
Nie naleze bowiem do zbyt rozsadnych.czesto najpierw cos zrobie a dopiero potem,pomysle…Nie jestem tez chyba wybitnym strategiem choc na brak intuicji nie narzekam…
Natomiast ta dwoistosc natury…Hmmm…Ciekawe.Dzisiaj raczej nie dotyczy ale pamietam doskonale czasy gdy to byla prawda!
Za przesadna skromnoscia nie przepadam bo to rodzaj obludy…No i na deser…Ja prawie nie popadam w melancholie!To mi sie trafia raz na kilka lat.

1 polubienie

A pierwsze jakie ?

To dla rozluźnienia :wink:

A ja to jestem leone trojga imion.
Bogdan ,Leon ,Ryszard)))

1 polubienie

Ja też mam 3 imiona :)))

Znaczenie imienia Bogdan

Bogdan kocha wesołe i nieskomplikowane życie. Jest dynamicznym, przedsiębiorczym i bardzo energicznym mężczyzną. Ambicja pcha go do walki, a pewność siebie pomaga odnieść zwycięstwo. Nie gustuje w finezyjnych zagraniach czy przemyślanych działaniach. Często idzie na żywioł, przez co bywa lekkomyślny. Dąży jednak do celu, dopóki go nie osiągnie. Potrafi dobierać sobie przyjaciół i otoczenie, które okaże mu sympatię, jakiej potrzebuje, aby pokonać okresowe załamania. Wbrew pozorom Bogdan jest bowiem dość zamknięty w sobie. Zawsze wysłucha i doradzi, ale własne wnętrze skrzętnie skrywa. Ceni sobie życie rodzinne i jest stały w uczuciach, o ile związek go nie ogranicza.

1 polubienie

Skąd to bierzesz? Chcę przeczytać swoje imię XD

To by sie zgadzalo,
Kiedys na statym pytamy napisala jedna osoba,ze jestem odgrodzony murem.
I chyba miala racje.

1 polubienie

@GumowyKrokodyl , pisz Waldek jakie imię masz :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mam to wpisać w Google?

1 polubienie

Mi masz powiedzieć, nikt się nie dowie, pisz śmiało :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Imię? :rofl: